بلاگ > خبر > اخبار هایپر کلابز

چگونه یک مقاله خوب بنویسیم؟

هايپركلابز 8 سال پیش
چگونه یک مقاله خوب بنویسیم؟

هایپرکلابز تنها پورتال اجتماعی است که مطالب و مقالات آن به جای اینکه به سلیقه و فکر یک یا چند نویسنده محدود شود با سلیقه و خواست کلیه کاربران آن تکمیل می شود.
کاربران اینترنت با مراجعه به سایت هایپرکلابز می توانند تصمیم بگیرند که مقالات و مطالب متنوع آنرا مطالعه کنند  و یا در تهیه مقاله و اطلاع رسانی به سایر کاربران اینترنت مشارکت داشته باشند.

درصورتی که شما جزو کاربران اینترنت هستید که با خواندن مقاله ای و یا دانستن اطلاعات خاصی تمایل دارید آنرا در اختیار سایر افراد نیز بگذارید تا آنها نیز مانند شما  بیشتر بدانند می توانید به راحتی و بدون نیاز به دانش خاصی در هایپرکلابز بنویسید و دیگران به نام خود شما آنرا بخوانند.

در اینجا سوالی که برای خیلی از کاربران تازه وارد پیش می آید این است که چگونه بنویسیم؟ آیا نوشتن مقاله کار سختی است؟ شاید زمان زیادی لازم داشته باشد؟؟!!

پاسخ این است که نوشتن یک مقاله در هایپرکلابز نه سخت است و نه به زمان زیادی احتیاج دارد .

در واقع کافی است ایتدا ثبت نام کنید و یا در صورتی که عضو هستید وارد سایت شوید سپس مقاله ای که تمایل به انتشار آنرا دارید را انتخاب کنید.
شما یک مقاله یا یک متن را خودتان ایجاد کردید و یا آنرا از جایی مطالعه کردید که به نظر شما جالب می آید کافی است متن آنرا بنویسید و یا از مقاله خوانده شده اقتباس کنید و آنرا به شرح ذیل در هایپرکلابز درج نمائید:

1- ابتدا از خود بپرسید متن مقاله من در کدامیک از دسته بندی های هایپرکلابز است آیا مقاله ای درباره سلامتی دهان و دندان است و یا مطلبی درباره آرایش و زیبایی؟
فرض می کنیم مقاله شما درباره آرایش و زیبایی است پس مقاله شما در بخش سبک و زندگی قرار می گیرد .بخش سبک زندگی را از بالای صفحه انتخاب کتید و یا از بخش مروبط به درج مقاله که در سمت چپ صفحه اصلی سایت وجود دارد کلوب سبک زندگی را انتخاب و گزینه مقاله را تائید نمائید.

چگونه یک مقاله خوب بنویسیم؟


2- حالا نوبت انتخاب دسته بندی آن است : خب دسته بندی آن ابتدا مد و آرایش و زیبایی و دسته آرایش و زیبایی است

3- در قسمت عنوان نام مقاله را درج کنید مثلا نام مقاله شما هست:رژگونه را با برس تخت بزنیم یا گرد؟( به خاطر داشته باشید عنوان مقاله شما نباید مشابه سایر مقالات در اینترنت باشد اگر حتی عنوانی برای شما جذاب است آنرا کمی ویرایش کنید به عنوان مثال برای تغییر عنوان مقاله باید اینطور بنویسید :رژگونه را با چه برسی بزنیم؟گرد یا تخت؟)

4- در قسمت متن هم متن مقاله را درج کنید ( اگر متن مقاله شما در جایی نیاز به اصلاح کلمات یا جملات دارد حتما اینکار را انجام دهید به این شکل مقاله شما ویراستاری شده و حتی از مقاله اصلی نیز بهتر و مناسب است)

چگونه یک مقاله خوب بنویسیم؟


5- یک تصویر مرتبط با مقاله را در کامیپوتر خود ذخیره کنید و در از قسمت انتخاب تصویر آنرا آپلود کنید اگر مقاله شما تصاویر بیشتری دارد نیز می توانید تا 4 تصویر برای مقاله خود ارسال کنید

6- جمع دو عدد را در کد امنیتی وارد کنید و سپس دکمه ارسال مطلب را انتخاب کنید


به راحتی مراحل فوق شما می توانید مقاله ای از خود منتشر کنید .

حالا کافی است منتظر بمانید تا سردبیران ما در بخشهای مختلف مقاله شما را بررسی کنند ، ایرادات احتمالی آنرا برطرف کنند و در نهایت در صورت نداشتن مشکل آنرا منتشر کنند.

ما حتی مراحل تائید یا عدم تائید مقاله شما را به اطلاع شما می رسانیم تا شما بدانید مقاله شما در چه مرحله ای است.

پس از انتشار مقاله در هایپرکلابز شما دیگر توانسته اید مقاله مورد نظر خود را به نام خودتان برای بقیه کاربران اینترنت منتشر کنید و مهارت نویسندگی خود را در مسابقات نویسنده برتر ما به نمایش بگذارید.


ساير تصاوير

چگونه یک مقاله خوب بنویسیم؟
منبع :http://hyperclubz.com