فوايد سير- هایپرکلابز

B KARIMI 12 سال پیش
هایپرکلابز :

سیر :
سیر دارای فوایدی مانند : ضد باکتری، ضد انعقاد خون ، کاهش فشار خون و مشکلات عروقی – همین طور پیشگیری از سرطان های دستگاه گوارش و بیماری های قلبی و عروقی ميباشد.

0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 8 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران مونا قديانلو مونا قديانلو موجب كنترل ضربان قلب مي شود
می پسندم 4 12 سال پیش
س آ س آ فواید سیر : خواصی که دانشمندان (طب قدیم و جدید) برای سیر برشمرده اند، عبارتند از: 1- معده را ضدعفونی می کند، ولی نباید آن را زیاد مصرف کرد. 2- رسوبات خون را حل می کند، از این رو مصرف سیر به کسانی که درد مفاصل ، نقرس یا روماتیسم دارند، توصیه می شود. 3- نیروی شهوت جنسی را تقویت می کند. 4- بهترین درمان برای فراموشی و نسیان است. خوردن سیر کدورت ذهن را از بین می برد. 5- بهترین تقویت کننده ی پیاز مغز است و روی سلول های مغز تأثیر مفیدی دارد. 6- عضلات قلب را به نشاط می آورد و به این وسیله گردش خون منظم می گردد. همچنین فشار خون را کاهش می دهد. 7- مجاری تنفسی را پاک می کند و به این وسیله از تنگی نفس می کاهد. بیمارانی كه از داروهای ضد انعقاد استفاده می‌ كنند، باید در مصرف سیر احتیاط كنند. ‏از این رو افرادی كه جراحی می ‌كنند، باید 7 تا 10 روز پیش از جراحی از خوردن سیر خودداری كنند، چرا كه سیر زمان خونریزی را ‏طولانی ‌تر می ‌كند. ‏ 8 - برخی از انواع سل ریوی را معالجه می کند. به خصوص وقتی که با شیر مخلوط باشد. 9- برای معالجه ی اسهال ، برونشیت، سردرد و زکام مزمن، ضعف حافظه و سرگیجه سودمند است. 10- در برابر امراض بسیاری مانند تب ، مقاوم است. 11- پوست بدن را خوش رنگ و گونه ها را سرخ و روده ها را از عفونت ها پاک می کند (به خصوص در کودکان) و با این خاصیت از انسان در مقابل بیماری حصبه و دیفتری محافظت می کند. 12- سنگ کلیه را از بین می برد و کرم های نازک شکم کودکان را نابود می سازد. 13- فلج و رعشه را معالجه می کند و در مورد مالاریا و بی خوابی خیلی مفید است. 14- برای درمان میخچه و زگیل باید سیر را نرم کنید و بصورت مرهم روی میخچه و زگیل بگذارید. هر چند وقت آن را تکرار کنید تا به کلی میخچه و زگیل از بین برود. 15 وقتی حشره ای شما را گزید، فوری محل نیش زدگی را با سیر بمالید تا سوزش و درد آن تسکین پیدا کند. 16- اگر یک بسته سیر را در انبار غلات آویزان کنید و یا روی آن پخش کنید، باعث فرار موش ها خواهد شد.
می پسندم 0 12 سال پیش
عليرضا ميرزائي عليرضا ميرزائي نقل قول از B KARIMI سیر : سیر دارای فوایدی مانند : ضد باکتری، ضد انعقاد خون ، کاهش فشار خون و مشکلات عروقی – همین طور پیشگیری از سرطان های دستگاه گوارش و بیماری های قلبی و عروقی ميباشد. *********************************مرسی
می پسندم 0 12 سال پیش
نسرین ملکی نسرین ملکی خیلی خوبه فقط بوش و چی کار کنیم
می پسندم 0 12 سال پیش
نسرین ملکی نسرین ملکی خیلی خوبه فقط بوش و چی کار کنیم
می پسندم 0 12 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب