آیا داروهای سرما خوردگی برای افراد دچار فشار خون بالا ضرر دارد؟- هایپرکلابز

MORAD NAZARI 10 سال پیش
هایپرکلابز :

آیا استفاده از داروهای سرما خوردگی برای افراد دچار فشار خون بالا ضرر دارد؟

0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 16 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران زهرا حمزه زهرا حمزه در میان داروهای ضد سرما خوردگی، مصرف داروهای دکونژستان decongestant یا ضد احتقان بیش از دیگران در افراد دچار فشار خون بالا ، مشکلاتی به بار می آورند. مصرف داروهای دکونژستان سبب تسکین گرفتگی بینی از راه تنگ کردن عروق خونی و کاهش ورم در بینی می گردد. این تنگ شدن ممکن است بر سایر عروق خونی نیز تاثیر گذاشته و از این طریق سبب افزایش فشار خون شود.برای آنکه فشار خون تحت کنترل باشد، باید از مصرف داروهای دکونژستان و داروهای سرما خوردگی چند سیستمی که حاوی دکونژستان هستند پرهیز کرد.
می پسندم 4 10 سال پیش
عليرضا f عليرضا f ممنون
می پسندم 0 10 سال پیش
abd tal abd tal www.perspolis1994.blogfa.com
می پسندم 0 10 سال پیش
abd tal abd tal آیا واقعا" دوست دارید که تنها برای یک شیشه‌ی دارو حدود ۱۵۰ هزار تومان پول پرداخت کنید ولی خودتان کمکی به کاهش اشتهای‌تان نکنید؟ باور کنید که خوردن این نوع داروها فقط وقت و زمان‌تان را هدر می‌دهند.نکته‌ای که می‌خواهم به آن‌ها اشاره کنم، به قدری ساده است که شاید باور نکنید! شاید باور نکنید که با کمی تلاش و بدون صرف پول زیاد قادر خواهید بود وزن‌تان را کم کنید. متأسفم، ولی باور کنید که این راه خیلی ساده و مؤثر است
می پسندم 0 10 سال پیش
abd tal abd tal سه ساعت قبل از این‌که بخواهید بخوابید غذایی نخورید. همین! نه دارویی احتیاج است و نه حرکات ورزشی طولانی و خسته کننده.مطمئن باشید با نکته‌ای که در این مقاله به شما ارائه خواهم داد، نتایج سریع‌تری در کاهش وزن به‌دست خواهید آورد و هزینه‌ی زیادی هم برای خرید داروها صرف نمی‌نمایید. آیا ممکن است؟ می‌دانید کاری که این داروها و کپسول‌های لاغری انجام می‌دهند، چیست؟ در واقع اشتهای شما را برای خوردن غذا اندکی کاهش می‌دهند. مثل این‌که خودتان را گول بزنید؟
می پسندم 0 10 سال پیش
1 2 3 4 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب