* آیا میدانید مصرف سیر و لیموترش برای رفع گرفتگی رگ‌ها بسیار مفید است ؟- هایپرکلابز

محمدرضا شکورلو 9 سال پیش
هایپرکلابز :

مخلوط سیر و لیموترش راهی مطمئن برای باز کردن رگ‌های مسدود شماست.
اگر رگ‌های خونی شما در مغز و یا نواحی قلب‌ دچار گرفتگی شده، بدون نیاز به عمل جراحی با مصرف این نوشیدنی آن‌ها را باز کنید.
البته لازم به ذکر است حتما قبل از اقدام به این کار با پزشک خود مشورت کنید.
نظر شما چیست ؟

0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 7 دیدگاه
آزاده * آزاده * واقعا موثر است. می تونید امتحان کنید:-)
می پسندم 0 9 سال پیش
صنم نصرالهی صنم نصرالهی آموزش خوبی بود ممنون happy*
می پسندم 0 9 سال پیش
درسا مسیحا درسا مسیحا - خواص شربت :نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش، کاملا خود را پس از مصرف این عصاره، نشان می دهند. افرادی که رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل (LDL) که مبتلا به کلسترل بد چربی خون دارند، می توانند ؛ شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند. به فعالیت های بدنی، ورزش پرداخته، زیرا انسداد رگهای آنها، از بین رفته است. همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که سایش دندان (دندان کروچه) داشته و یا جرم دندان دارند، مفید است.
می پسندم 1 9 سال پیش
درسا مسیحا درسا مسیحا به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای، شما باید هشت (8) روز استراحت کرده و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را اجرا کنید. به این ترتیب یک موفقیت موثر ایجاد می شود. این دوره ی درمان، ارزان، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد.- بوی سیر :با خوردن این مایع، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد (امتحان کنید).
می پسندم 1 9 سال پیش
درسا مسیحا درسا مسیحا پس از سرد شدن، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید.- مصرف :همانطور که قبلا نیز گفته شد، روزانه نصف استکان (معادل 30 CC) از این مایع به اختیار خود تان قبل یا بعد از غذاهای اصلی میل نمایید. پس از سپری شدن سه (3) هفته از مصرف مداوم اینعصاره ی طبیعی، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است. تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و سنگینی گوش به حالت عادی خودباز خواهد گشت.
می پسندم 1 9 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب