چرا زندگی در دوران ما خیلی سخت‌تر از نسل قبلی شده است؟- هایپرکلابز

علی‌محمد کرامت 11 سال پیش
هایپرکلابز :

در زمان پدرها و مادرهای ما زندگی اینقدر که ما می‌بینیم و لمس می‌کنیم سخت نبود. مردم خیلی به فکر اینکه حتما در جوانی صاحب‌خانه باشند یا اینکه وسیله نقلیه داشته باشند نبودند. ولی حالا عمده دغدغه‌ها حتی برای کسانی که شغل خوبی هم دارند اول صاحب مسکن شدن و اتومبیل داشتن شده است. واقعا چرا زندگی زمانه ما اینقدر سخت شده و روابط عاطفی کم‌رنگ شده است. چرا در این زمان ما بیشتر به فکر خودمان هستیم و از دیگران حتی نزدیکانمان هم غافلیم؟ کمتر از زندگی لذت می‌بریم؟

21 نفر این را می پسندند
مشاهده 3 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 42 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران فروز ** فروز ** بخاطر چشم و هم چشمي. تجملات. بد بودن اقتصاد كشور. پايين بودن حقوق و دستمزدها. زير خط فقر بودن 90% افراد جامعه. همه اينها هم باعث ميشه كه اعصابي براي آدم نمونه و ارتباطات و عاطفه ها كم بشه. البته باز هم به شخص مربوط ميشه. ميشه هم ساده زيست و مهربان بود.
می پسندم 11 11 سال پیش
مسعود بهادری مسعود بهادری نظر من هم به نظر خانم فروزان نزدیکتر است.
می پسندم 0 9 سال پیش
شکوفه ایمانی شکوفه ایمانی برای اینکه واقعا زندگی برای ما سخت شده ، شرایط مادی واقعا بدهو از طرف دیگه همه دنیا رو به پیشرفت و رفاه رفته و مسلمه که ما هم دوست داریم از زندگی لذت ببریم و به رفاه و آسایش برسیم پس توقعاتمون رو بالا میبریم ولی وقتی با این وضعیت اقتصادی نمیتونیم بهش برسیم پس مجبوریم تلاشمون رو چند برابر کنیم و در این بین از بعضی مسائل هم غافل میشیم
می پسندم 0 11 سال پیش
هستی ... هستی ... چون چشم هم چشمی می کنیم عقلمون به چشممونه. به ظواهر بیشتر اهمیت می دهیم و توجه به مسائل انسانی برامون بی معنی شده. فقط به دنبال مادیاتیم تا معنویات. احترام و توجه بهم کم شده و بی رنگ.
می پسندم 0 11 سال پیش
زینب منجزی زینب منجزی چون در گذشته مردم تجملاتی وپر توقع نبودند وچشم وهم چشمی به اندازه الان نبود
می پسندم 0 11 سال پیش
1 2 3 4 5  ... 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب