چگونه بر سر مخارج خانه توافق كنيم؟- هایپرکلابز

ندا «-•-» 11 سال پیش
هایپرکلابز :

وقتی اولویت های خرید من با اولویت های خرید همسرم متفاوت است و من خرید چیزهایی را ضروری می دانم و همسرم بر خلاف نظر من چیزهای دیگری را برای خرید لازم میداند چگونه میتوانیم با همسرم بر سر خرج خانه به توافق برسم ؟

0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 12 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران مریم ملکی مریم ملکی دقیقا فکر کنید و ببینید که چه چیزهایی واقعاً می توانند در این برهه زمانی، زندگی فردی و خانوادگی شما را بهبود بخشیده و غنی تر سازد. لذا بهتر است اولویت ها را با توجه به نیازهای ابتدایی و اصلی خانواده انتخاب نمود.
می پسندم 3 11 سال پیش
fatemeh kh fatemeh kh مسلما شما با همسرتان تفاهم مناسب را دارید ومیتوانید در یک نشست صمیمانه لیست درآمد و مخارج آن ماه را بررسی کرده وبا توجه به نیاز واقعی و اولویت منطقی تصمیم مناسب بگیرید.موفق باشید.
می پسندم 0 11 سال پیش
ندا     «-•-» ندا «-•-» با سلام و تشکر از نظرات دوستاندوستان لطفا زهرا جباری را با خانم مریم جباری اشتباه نگیرید.آقا حمید بازم شما!!!!!!یه روز در قالب عنوان gh ظاهر شدید و هر چه خواستید کردید.اکنون با عنوان زهرا جباری عقده های فرو ننشسته تان را خالی میکنید.واقعا هدف شما از این بی شرمی و وقاحت چیست؟ چرا قصد دارید سایت محبوب و پر طرفدار گلستان را زیر سوال ببرید؟؟واقعا تا کی باید به شما فرصت داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از تمام دوستان عذر خواهی میکنم.
می پسندم 0 11 سال پیش
فخری ... فخری ... خانم جباری حالتون خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می پسندم 1 11 سال پیش
پروانه  احمدي نبي پروانه احمدي نبي مخارج خانه باید به وسیله خانم خانه اجرا شود
می پسندم 0 11 سال پیش
1 2 3 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب