عواطف کم رنگ شده - هایپرکلابز

ابراهیم صالحی 10 سال پیش
هایپرکلابز :

چرا در جوامع امروزی  عواطف کم رنگ شده است؟علت کمرنگ شدن و کمتر شدن عواطف چیست

0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 5 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران نوشین  پورشایگان نوشین پورشایگان با سلام ، عواطف کمرنگ شده نتیجه دوری افراد از یکدیگر است خیلی از ما هفته ها و شاید ماهها از همدیگر بی خبریم از بس که مشغولیات اطراف ما را احاطه کرده و زندگی ماشینی بی تاثیر نیست . و روابط بخاطر خیلی از مسایل پیش پا افتاده تیره و تار شده و تنفر جای دوست داشتن رو گرفته .
می پسندم 1 10 سال پیش
مونا قديانلو مونا قديانلو ---
می پسندم 0 10 سال پیش
MORAD NAZARI MORAD NAZARI MAMNON AZ DOSTAN
می پسندم 0 10 سال پیش
ندا     «-•-» ندا «-•-» با سلام و تشکر از بحث خوبتانروی آوردن به زندگی ماشینی و صنعتی و از هم گسیختگی خانواده های گسترده و تبدیل آن به خانواده های هسته ای از مواردی است که بدنبال زندگی در شهرهای بزرگ ایجاد شده است بطوریکه این امر مشکلات بسیاری را برای خانواده ها در پی خواهد داشت و باعث دوری افراد از یکدیگر و کمرنگ شدن عواطف میشود .
می پسندم 0 10 سال پیش
ام کلثوم شریعتی ام کلثوم شریعتی جداسازی کودکان از کانون گرم خانواده و نگهداری آنان در مهدهای کودک باعث کاهش روابط عاطفی میان فرزندان و والدین می‌شود .روی آوردن به زندگی ماشینی و صنعتی و از هم گسیختگی خانواده های گسترده و تبدیل آن به خانواده های هسته ای وفشارهای اقتصادی ومشکلات روحی وفکری افرادوکاهش ظرفیت عاطفی دربرقراری عاطفی وپایین آمدن آستانه تحمل واینکه افراددرجامعه کنونی یکدیگرراکمترمی بینندرابطه های عاطفی نسبت به گذشته کمترشده است .
می پسندم 0 10 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب