دلیل دخترها برای انتخاب مهریه بالا چیست؟ - هایپرکلابز

حمزه زارع 11 سال پیش
هایپرکلابز :

دلیل اینکه دخترها مهریه بالا انتخاب می کنن و اول زندگی سنگ جلوی پای پسرها می ذارن آیا عدم اعتماده یا می تونه چیزهای دیگه مثل چشم و هم چشمی باشه؟

0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 6 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران نسرین . نسرین . با توجه به قوانین جدید روش درستی برای کنترل عدم اعتماد نیست. بیشتر از سر چشم و هم چشمی میتونه باشه که کار درستی نیست
می پسندم 1 11 سال پیش
کریم بایرامی کریم بایرامی امنیت کیلویی چنده اگه کسی نخواد مهریه را بپردازد چنان بلایی بسر زنش میاورد که مجبور میشود یه چیزی هم بدهد تا طلاقش را بگیرد مهریه بالا فقط بخاطر چشم و همچشمیهاخه دختره باید سر این مهریه کلاس بذاره پیش دختر عمه دختر خاله دختر عمو همکلاسیها فامیل همسایه
می پسندم 0 11 سال پیش
 حمید مدنی حمید مدنی 1- فقدان امنیت مالی ،خانوادگی و اجتماعی برای خانمی که زندگیش با شکست مواجه شده2-تاثیرات و عوارض نامطلوبی که متاسفانه از نظر روجی به شخصیت زنانه خانمها در هنگام بروز مشکلات بروز میکنه.3-متاسفانه روحیه تنوع طلبی و دم دمی مزاجی تعدادی قلیل و اندک از آقایان که باعث ایجاد شک ، تردید و سخت گیری در انجام این امر شده.4- بالا بودن آمار طلاف و از هم گسیختگی نهاد خانواده.5-سواستفاده بعضی از خانمها از شرایط مذکور.6-پدیرش اینگونه خواسته های غیر منطقی و غیر عقلانی از سوی بعضی از آقایان.
می پسندم 0 11 سال پیش
arash ramin arash ramin دلایلش میتونه متفاوت باشه. چشم رو هم چشمی، عدم حمایت قانون و تضمین برای آینده، اهرم فشار برای بعضی از مسائل زندگی و یا حتی فکرهای پریشان بعضی ها برای سوء استفاده.
می پسندم 0 11 سال پیش
فرهاد تیموری فرهاد تیموری سلام به نظرمن بیشترش چشمم چشمی است
می پسندم 0 11 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب