شام آخر گواردیولا!- هایپرکلابز

م ه 10 سال پیش
 شام آخر گواردیولا!- هایپرکلابز هایپرکلابز :

اگر در اسپانیا بودم این غذا را به دلیل طعم خاص در شب خداحافظی پپ گواردیولا به او تقدیم می‌كردیم.
مواد لازم :
(برای 4 نفر)
فتوچینی: یك بسته
روغن زیتون
كره
جعفری

مواد لازم برای سس:
قارچ: به میزان كافی
كره
زیره
خامه: نصف استكان
جعفری سیر

مواد لازم برای مرغ:
سینه مرغ
لیموترش
نمك و فلفل

روش تهیه:
پاستا: ‌تابه را داغ كرده و روغن زیتون به كف آن می ریزیم سپس كره را به داخل تابه می‌‌اندازیم و فتوچینی آبكش شده را داخل آن می‌ریزیم و تفت می‌دهیم. بعد جعفری و لیموترش را اضافه می‌كنیم. فتوچینی شما آماده است.
سینه مرغ: برای سرخ كردن سینه مرغ، از همان مواد داخل تابه استفاده می‌كنیم فقط كافی است پاستا را كنار بزنید و تكه‌های برش‌خورده سینه مرغ را گریل كنید.
سس: مواد داخل تابه را درون بشقاب می‌ریزیم. حالا نوبت درست كردن سس است. قارچ را با روغن زیتون و سیر تفت می دهیم و بعد از آنكه نرم شد، خامه و لیموترش به آن اضافه می كنیم. خامه را تا حدی بپزید كه روغن نیندازد. بعد نوبت اضافه‌كردن ادویه است. فلفل فراموش‌ نشود.
بفرمایید پاستا: حالا وقتی است كه سس داغ را روی تكه‌های مرغ ریخته و آن را كنار فتوچینی به آقای گواردیولا تقدیم كنید؛ نوش جان.
اگر در اسپانیا بودم این غذا را به دلیل طعم خاص در شب خداحافظی پپ گواردیولا به او تقدیم می‌كردیم. نكته این بشقاب زیبایی آن است و اینكه فتوچینی این موقعیت را به شما می دهد كه یك پاستای خوش قیافه درست كنید. از آنجایی كه اصولا پاستا خرد می‌شود، بشقاب‌های پاستا خوش قیافه از كار درنمی‌آید اما این فتوچینی چیز دیگری است. غذایی كه تركیبش با سینه مرغ از یاد شما نخواهد رفت

منبع :http://bartarinha.ir
10 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 2 دیدگاه از 2 دیدگاه
امير مهدی امير مهدی ممنون لایک شد.
10 سال پیش
مهدی شریعتی مهدی شریعتی شما فک کن من گواردیولا... راه داره به من تقدیم کنی؟
10 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب