بستني ساندويچي- هایپرکلابز

بستني ساندويچي- هایپرکلابز هایپرکلابز :

مواد لازم:
بستني نرم شده با هر طعم و رنگ: سه فنجان
بيسكوئيت گرد داراي خرده‌هاي شكلات: 24 عدد
مغز گردو يا بادام خرد شده،‌ خرده شكلات، ترافل‌هاي رنگارنگ، پودر نارگيل يا شكلات‌هاي ريز مختلف: سه‌چهارم فنجان براي تزئين


طرز تهيه:
روي هر يك عدد بيسكوئيت، ‌به اندازه تقريبا يك‌چهارم فنجان از بستني‌ها بماليد و اين كار را برای 12 عدد از بيسكوئيت‌ها انجام دهيد. حالا 12 عدد بيسكوئيت باقي مانده را روي بيسكوئيت‌هاي داراي بستني بگذاريد تا ساندويچ‌هاي بستني به وجود آيند. سپس ساندويچ‌ها را مانند چرخ‌هاي ايستاده، داخل هر يك از مواد بالا برای تزئين بغلتانيد و بعد، آن‌ها را مدت چهار ساعت در فريزر بگذاريد تا بستني‌ها كاملا سفت شوند.
در صورتي كه بستني‌هاي ساندويچي را داخل كيسه پلاستيكي بگذاريد و در آن را ببنديد، مي‌توانيد آن‌ها را تا يك ماه در فريزر نگه داريد.
مي‌توانيد به جاي رنگ‌ها و طعم‌هاي مختلف بستني، از رنگ‌ها و طعم‌هاي مختلف بستني يخي نرم شده يا ماست ميوه‌اي يخ زده براي بين بيسكوئيت‌ها استفاده كنيد.
براي مغذي‌تر كردن اين ساندويچ‌ها و در صورتي كه كودك دلبند شما نسبت به بادام‌زميني حساسيت ندارد، مي‌توانيد پيش از ماليدن بستني‌ها روي بيسكوئيت‌ها، روي طرف صاف هر يك از 12 عدد بيسكوئيت، حدود يك قاشق غذاخوري كره بادام‌زميني ماليده و بعد روي آن‌ها را با بستني پوشش دهيد.

منبع :http://shahrzadpress.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب