دسر ساده با دنت- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
دسر ساده با دنت- هایپرکلابز هایپرکلابز :

مواد لازم دسر ساده با دنت :
اکیک ساده
به مقدار لازم
100 گرم / 354 کالری
دنت
به مقدار لازم
نامشخص
شکلات
به مقدار لازم
100 گرم / 500 کالری

طرز تهیه دسر ساده با دنت :
*. به نقل از آکاایران : شب قبل از مهمانی تان باید این دسر را آماده کنید مواد لازم بدون مقدار لازم گفته شده تا شما به نسبت تعداد مهمان هایی که دارید مواد را تهیه کنید اگر از کیک های کوچک آماده بازاری استفاده میکنید باید به تعداد مهمانها کیک و دسر دنت را تهیه کنید.
*. اصلا مهم نیست چه طعمی از دسر دنت را استفاده میکنید، این بستگی به سلیقه و ذائقه شما دارد. در یک ظرف مناسب ابتدا یک برش کیک ساده وانیلی قراردهید بعد روی آن را با کمی از دسر دنت بپوشانید به همین روش در لایه های نازک نازک از کیک و دنت ظرف مخصوص دسر را پرکنید.
*. جوری کیک ها و دنت ها را قرار دهید که لایه آخر لایه ای از کیک شما باشد و موقع سرو دسر آن را با شکلات مایع و توت فرنگی تزیین کنید. شما می توانید این دسر را به صورت تک نفری و یا در یک ظرف بزرگ تهیه کنید.

خواص شکلات :
*. از پوکی استخوان پیشگیری کرده و سرعت پیشرفت آن را کاهش می دهدکمک به سالم نگه داشتن قلب و کاهش کلسترول بدمی کند.خواصیت کاهش فشار خون و تسهیل گردش خون دارند.مصرف کاکائو می تواند به افزایش و تسهیل گردش خون در مغز و دیگر اندام ها کمک کند.
*. یکی از اثرات ثابت شده شکلات احساس نشاط و رفع خستگی است تئوبروماین هم ترکیب دیگری است که به مقدار جزیی در شکلات موجود است و ترکیب این دو ماده شیمیایی (و احتمالا دیگر مواد موجود در شکلات) به ایجاد احساس نشاط در مصرف کنندگان شکلات منجر می شود.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب