سینماتک خانه هنرمندان افتتاح می‌شود- هایپرکلابز

Z Akbari 10 سال پیش
سینماتک خانه هنرمندان افتتاح می‌شود- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آئین افتتاح «سینماتک» خانه هنرمندان ایران دوشنبه ۲۸ مرداد در تالار استاد فریدون ناصری خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
به گزارش فارس، کیوان کثیریان، مدیر سینماتک خانه هنرمندان ایران درباره آئین افتتاح آن گفت: دوشنبه 28 مرداد سینماتک خانه هنرمندان ایران با نمایش فیلم «جاده» به کارگردانی عباس کیارستمی با حضور مجید سرسنگی، محمدرضا اصلانی، خسرو سینایی،‌احمد الستی، محمدرضا درویشی، نورالدین زرین ملک و عباس کیارستمی در تالار استاد فریدون ناصری در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
بعد از نمایش، فیلم از سوی منتقدان و هنرمندان مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
کیوان کثیریان در بخش دیگری از صحبت های خود به نمایش فیلم های سینماتک خانه هنرمندان اشاره کرد و گفت: سینماتک به نمایش فیلم های خاص و نقد و بررسی آن ها با حضور کارشناسان می‌پردازد و منظور از نمایش فیلم های خاص، فیلم هایی است که کمتر دیده شده اند؛ یا فیلم هایی که مخاطب خاصی دارند و یا فیلم هایی که شاید امکان دیدنشان در جاهای دیگر کمتر باشد و نمایش فیلم هایی که به صحبت کردن بیشتر نیاز دارند.
برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران دوشنبه هر هفته در تالار استاد فریدون ناصری خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
علاقه مندان برای حضور در آئین افتتاح سینماتک خانه هنرمندان ایران می‌توانند دوشنبه 28 مرداد از ساعت 17 به تالار استاد فریدون ناصری خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.

منبع :http://hamshahrionline.ir/details/227427
10 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
.... .... .... .... مرسی
10 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب