اتمام تصویربرداری فاز اول «آوای باران»- هایپرکلابز

M* Razaghi 9 سال پیش
اتمام تصویربرداری فاز اول «آوای باران»- هایپرکلابز هایپرکلابز :

40 درصد از تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه کنندگی محمد هاشمی اصل به پایان رسیده است و در حال حاضر تصویربرداری باقی قسمت‌ها در شهرک راه آهن ادامه دارد.
مجموعه در حال تولید «آوای باران» داستان زندگی خانوادگی مردی به نام طاها ریاحی تاجر داروست که با بروز اتفاقاتی دگرگون شده و سرنوشت عجیبی برای او و دخترش رقم می‌خورد.
سعید جلالی و علیرضا کاظمی پور گروه نویسندگان این سریال را تشکیل می دهند.
تصویربرداری این مجموعه هم اکنون در 40 قسمت 40 دقیقه ای در شهرک راه آهن ادامه دارد و گروه تولید بعد از آن تصاویر مربوط لوکیشن هایی چون خانه و شرکت نادر(با بازی سام درخشانی) را که در واقع مربوط به فاز دوم این سریال است، ضبط خواهند کرد.
مهران احمدی، مهران رنجبر، آزاده زارعی بازیگران تازه پیوسته به این پروژه هستند. حمید رضا پگاه ، سام درخشانی ،ثریا قاسمی ،الهام چرخنده ،امیر دژاکام ، سیاوش خیرآبی،سپیده خداوردی و ... هم دیگر بازیگران این سریال هستند.

آوای باران
دیگر عوامل و دست اندرکاران تولید این مجموعه نیز عبارتند از:
مدیر تصویربرداری : مرتضی غفوری، مدیر صدابرداری: مهدی آزادی، طراح چهره پردازی : نوید فرح مرزی
طراح صحنه و لباس : آناهیتا جواهرچی، مدیر تولید: حمید رضا وفایی، جانشین تولید :پوریا عطابخشی، دستیاران اول کارگردان : سید امین هاشمی اصل و امین محمدی، منشی صحنه : آتوسا شاه سیاه، عکاس : محمد سلطانی، تدوینگر : امین عابدی، مدیر برنامه‌ریز: امیر سلیمانی.

منبع :http://www.tebyan-zn.ir/News-Article/tv_cinema/TV_...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب