آغاز پخش سریال جدید «سهیلی‌زاده» از اول آذر- هایپرکلابز

M* Razaghi 9 سال پیش
آغاز پخش سریال جدید «سهیلی‌زاده» از اول آذر- هایپرکلابز هایپرکلابز :

گروه تولید سریال «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه کنندگی محمد هاشمی اصل، طی دو هفته گذشته در منزلی حوالی خیابان فرشته تصویربرداری را پیگیری کرده‌اند و از اواسط هفته به انبار نفت در کرج کنار ریل‌های راه آهن می‌روند تا بخش‌هایی از این مجموعه را در این لوکیشن ضبط کنند.
تاکنون 10 قسمت از این مجموعه تلویزیونی 40 قسمتی تحویل پخش شده است و تدوین همزمان را امین عابدی بر عهده دارد. سریال جدید سهیلی‌زاده هفته اول آذر روی آنتن شبکه سه می‌رود.
مجموعه تلویزیونی ملودرام «آوای باران» شهریور امسال در لوکیشن کارخانه ارج در حوالی جاده مخصوص کرج کلید خورد و سپس گروه تولید راهی استانبول شدند تا ضبط تصاویر را در ترکیه پیگیری کنند. تصویربرداری حدود یک ماه در این کشور انجام شد و چند بازیگر شناخته شده ترکیه نیز در این سکانس‌ها حضور پیدا کردند.
تاکنون 10 قسمت از این سریال آماده و تحویل پخش شده است. موسیقی سریال را علیرضا کهن دیری می‏سازد و قرار است احسان خواجه امیری ترانه تیتراژ را بخواند.
ثریا قاسمی، حمیدرضا پگاه، سام درخشانی، الهام چرخنده، مهران احمدی، سپیده خداوردی، امیر دژاکام، مهران رنجبر، سیاوش خیرابی، آزاده زارعی و... از جمله بازیگران اصلی این سریال هستند. فیلمنامه این سریال را علیرضا کاظمی‏ پور و سعید جلالی همزمان با تصویربرداری تکمیل می‏کنند.
داستان این سریال درباره باندهای گدایی در پایتخت است و بخش نخست قصه از دهه 70 شروع می‏شود و عمده قسمت‏های باقی‏مانده در حال حاضر خواهد گذشت. داستان این سریال درباره دختر بچه‏ای است که به دلیل برخی مشکلات خانوادگی با ماجراهای پرفراز و نشیبی مواجه می‏ شود و روند زندگی او از کودکی تا جوانی را در بر می‏گیرد.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1392081300...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب