«بین خودمون بمونه» درامی تاثیرگذار درباره دروغ- هایپرکلابز

M* Razaghi 9 سال پیش
«بین خودمون بمونه» درامی تاثیرگذار درباره دروغ- هایپرکلابز هایپرکلابز :

علی بخشی‌زاده، مدیر شبکه دو صبح امروز، 30 اردیبهشت از پشت صحنه مینی سریال «بین خودمون بمونه» به تهیه کنندگی و کارگردانی علی عطشانی بازدید کرد.

در این بازدید علی بخشی زاده گفت: این تله فیلم با نام قبلی «تقطیر» در 3 قسمت 45 دقیقه ای برای پخش در نیمه شعبان در حال تولید است.

وی درباره مضمون این مینی سریال هم گفت: «بین خودمون بمونه» در مذمت دروغ ساخته می شود و قصد دارد نشان بدهد که این رذیلت اخلاقی چگونه باعث باز شدن درهای دیگر گناه به زندگی افراد می شود.

به گفته وی این مجموعه از کست بسیار خوبی بهره برده و پیام های اخلاقی بسیار خوبی در آن وجود دارد.

بخشی زاده تصریح کرد: در این مینی سریال بهنام تشکر _ تورج شخصیت اصلی قصه – به واسطه مشکلات مالی که برایش پیش می آید به دروغ متوسل می شود و همین مسئله زندگی او را متحول می کند.

در ادامه مهدی کریمی ، مدیر طرح و برنامه شبکه دو محور اصلی این مینی سریال گفت: «بین خودمون بمونه» در قالب یک درام تاثیر گذار به «دروغ» به عنوان یکی از معضلات مهم اجتماعی پرداخته و سعی دارد تبعات منفی آن در زندگی شخصی و اجتماعی افراد را به تصویر بکشد.

وی افزود: این سریال با حضور بازیگران مطرحی مثل بهنام تشکر، آتیلا پسیانی، سیما تیرانداز و.. در تهران کلید خورده و سعی می کند تحول تدریجی زندگی یک انسان دروغ گو را نشان بدهد.

در این بازدید بیات، مدیر تولید «بین خودمون بمونه» هم درباره مراحل ساخت این مینی سریال گفت: تصویربرداری سکانس مربوط به بازی فوتبال تورج در جنت آباد تهران در حال انجام است، در این سکانس بهنام تشکر جلوی دوربین عطشانی می رود.

وی تصریح کرد: لوکیشن های اصلی این سریال در کاشان و تهران قرا دارند، تصویربرداری بخش های مربوط به پایتخت رو به پایان است و به زودی گروه برای ضبط سکانس های باقی مانده به کاشان سفر خواهند کرد.

مدیر تولید «بین خودمون بمونه» افزود: تصویربرداری سکانس های کاشان این سریال به واسطه قصه متفاوتی که دارد در شهر باستانی کاشان و باغ فین صورت می گیرد و در ان سنت گلابگری را نیز نشان خواهیم داد.

«بین خودمون بمونه» کاری از گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو سیماست، این سریال با بازی آتیلا پسیانی، نیما شاهرخ شاهی و مهران رجبی روی آنتن شبکه دو می رود.

در این بازدید در این بازدید مهدی کریمی مدیر گروه فیلم‌های تلویزیونی، حسین حسینی مقدم مدیر امور عمومی و ناصر گنج‌خانلو مدیر روابط عمومی شبکه دو ، بخشی زاده را همراهی کردند.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1393023000...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب