«مهناز افشار» ازدواج کرد- هایپرکلابز

M* Razaghi 8 سال پیش
«مهناز افشار» ازدواج کرد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

در حاشیه برگزاری چهاردهمین جشن حافظ سینما و تلویزیون ایران که اختصاص به معرفی برترین‌های این دو حوزه در سال 92 داشت؛ علی معلم دبیر جشن و مدیر مسول مجله دنیای تصویر خبر ازدواج «مهناز افشار» را اعلام کرد.
براساس این گزارش، مراسم ازدواج مهناز افشار با «یاسین رامین» فرزند محمدعلی رامین معاون سابق مطبوعاتی در دولت دهم روز چهارشنبه 21 خرداد برگزار شد که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور پیشین ایران نیز خطبه عقد این زوج را جاری کرده است.
«مهناز افشار» شب گذشته برای بازی در فیلم سینمایی «برف روی کاج‌ها» تندیس بهترین بازیگر زن را گرفت که با حضور بر روی سن گفت در دو روز گذشته شاهد اتفاقات خوبی در زندگی‌اش بوده است که همزمانی تولد با مراسم ازدواج و دریافت تندیس بهترین بازیگر زن از چهاردهمین جشن حافظ باعث رقم خوردن آن شده است.
مهناز افشار متولد 21 خرداد سال 1356 در تهران است و بازیگری را با مجموعه تلویزیونی عشق گمشده در سال 1376 آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال 1377 به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال 1379 به شهرت رسید.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1393032300...
1 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
سعيد GH  سعيد GH مباركش باشه
8 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب