تصویر بدون اغراق مشکلات «فاخته» را به مخاطب نزدیک کرده است- هایپرکلابز

M* Razaghi 9 سال پیش
تصویر بدون اغراق مشکلات «فاخته» را به مخاطب نزدیک کرده است- هایپرکلابز هایپرکلابز :

«کمند امیرسلیمانی» بازیگر نقش مریم در سریال «فاخته» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: در این سریال نقش همسر آقای اکبری و عروس خانم ثریا قاسمی را بازی می کنم، زنی عاطفی که گره مهمترین معضل خانواده حاج عزت به دست او باز می شود.
وی ادامه داد: خوشبختانه این سریال گروهی همدل و ساعی با روحیه عالی دارد که در محیطی خوب و دلنشین در کنار یکدیگر کار کردند و سختی شرایط تولید نتوانست به کیفیت کار لطمه بزند.
امیر سلیمانی این سریال را نخستین تجربه حضورش در یک سریال مناسبتی عنوان کرد و افزود: مناسبتی بودن یا نبودن یک سریال دلیل من برای پذیرفتن همکاری با یک پروژه نیست، اما آنچه واضح است سریال های مناسبتی به دلیل زمان کم و فشردگی کار زحمت بیشتری برای بازیگر دارند.

وی اظهارداشت: شتابزدگی سریال های مناسبتی گلایه هایی برای همکاران من به وجود آورده اما درباره «فاخته» باید بگویم همه عوامل خصوصا محمود معظمی کوشیده تا این شتاب بر روند ساخت مجموعه تاثیر منفی نگذارد.
بازیگر سریال «پدر سالار» گفت: «فاخته» یک درام خانوادگی است که با محوریت یک دختر 9 ساله که تازه به سن تکلیف رسیده تولید می شود، این سریال یک خانواده اصیل و سنتی ایرانی را به تصویر می کشد که به عقیده من می تواند نماینده اکثر خانواده های ایرانی باشد.
وی عنوان داشت: ماجراهای «فاخته» در بستر خانواده ای با فرهنگ از طبقه متوسط جامعه رخ می دهد، در حقیقت خانواده حاج عزت نه فقیر هستند و نه آنقدر پولدار که ثروت اعضای آن را از هم دور کند، این خانواده همراه و همدل مثل بیشتر خانواده های ایرانی با مسائلی رو به رو هستند که تدبیر و صبر می تواند آنها را حل کند.
این بازیگر گفت: به اعتقاد من انتخاب این خانواده برای یک سریال تلویزیونی بسیار مناسب بوده، خانواده حاج عزت کملا شبیه خانواده های واقعی است و از این منظر فکر می کنم بیشتر مخاطبان تلویزیون با آن همذات پنداری کنند.
سریال «فاخته» کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو سیما است که در 33 قسمت 30 دقیقه ای هر شب ساعت 23:45 به روی آنتن می رود. تکرار این مجموعه نمایشی هم روز بعد ساعات 2:30بامداد و14:30 و 18 خواهد بود.
فیلمنامه این سریال را که علی اکبر محلوجیان آن را نوشته و احمد حامد آنرا بانویسی کرده، درباره دختری از یک خانواده فرهیخته است که در روز نخست ماه رمضان به سن تکلیف رسیده و تمام اعمال دینی بر او واجب می‌شود.
ثریا قاسمی، عبدالرضا اکبری، کمند امیرسلیمانی، شهرام عبدلی، نگین معتضدی، فرخ نعمتی، رحیم نوروزی، سپیده کاشانی، ملیکا پارسا و آدرین معظمی از جمله بازیگران اصلی فاخته هستند.
از دیگر عوامل این سریال می‌توان به محسن حسن پور دستیار اول کارگردان و برنامه ریز، پژمان شفیع پور دستیار دوم کارگردان، مرتضی قیدی مدیر تصویربرداری، سامان شهامت صدابردار، جلال موسوی طراح گریم، مهدی دیلم صالحی صحنه، سیدرضا حسینی مدیر تولید و آرش سلطانی عکاس اشاره کرد.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1393050300...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب