عطاران و ریوالدو، بعد از عید فطر در سینماها- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 8 سال پیش
عطاران و ریوالدو، بعد از عید فطر در سینماها- هایپرکلابز هایپرکلابز :

پخش «من سالوادور نیستم» به موسسه فیلمسازان مولود رسید
عطاران و ریوالدو، بعد از عید فطر در سینماها
خبرگزاری تسنیم:«من سالوادور نیستم» تازه ترین اثر سینمایی منوچهر هادی است که رضا عطاران در آن بازی کرده است. امیر پروین حسینی تهیه کننده کار می گوید موسسه فیلمسازان مولود پخش این فیلم را انجام می‌دهد و تلاش می‌کنیم که بعد از عیدفطر اکران شود.
نسخه قابل چاپ
«من سالوادور نیستم» پنجمین فیلم بلند سینمایی منوچهر هادی با بازی رضا عطاران در نقش اصلی در برزیل فیلمبرداری شده است. این فیلم هم اکنون مراحل فنی را پشت سر می گذارد. پیش از این نام این اثر سینمایی، «رویای مارسل» بود که بعد از آن به «من سالوادور نیستم» تغییر نام داد.
این فیلم، داستان یک ایرانی در برزیل است که کارش ذبح اسلامی برای رستوران ها است. او توسط دختری برزیلی با شخصی به نام سالوادور اشتباه گرفته می شود و این آغاز ماجراست.
«من سالوادور نیستم» یکی از پروژه های کمدی و سنگین از نظر اقتصادی است که حضور رضا عطاران و ریوالدو بازیکن اسبق تیم ملی برزیل در این فیلم می‌تواند تضمین کننده فروش‌خوبی در سینمای ایران باشد.
سیدامیر پروین حسینی تهیه کننده فیلم سینمایی «من سالوادر نیستم» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم گفت: آخرین مراحل فنی «من سالوادر نیستم» در حال انجام است و حسین مهدوی صداگذاری این کار را انجام می‌دهد.
وی در مورد اکران عمومی «من سالوادر نیستم» گفت: موسسه فیلمسازان مولود به مدیریت حبیب اسماعیلی پخش «من سالوادر نیستم» را بر عهده دارد و تلاش می‌کنیم که این فیلم را هرچه سریعتر اکران کنیم.
وی ادامه داد: بدلیل حجم درخواست‌ها بعید می‌دانم که این فیلم در عیدفطر اکران شود ولی برای بعد از اکران عیدفطر فکر می‌کنم شرایط نمایش این فیلم مناسب باشد.
«من سالوادر نیستم» به کاگردانی منوچهر هادی، توسط منصور سهراب پور و سید امیر پروین حسینی تهیه شده است و بازیگرانی چون رضا عطاران، یکتا ناصر، مهدی محرابی، ژیلا صادقی و سوگل محرابی کارول ویدوتی، بری فیوکا و ریوالدو در آن به ایفای نقش پرداخته ‌ند.

منبع :http://www.shahrekhabar.com/cultural/1433665020438...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب