چرا پانته‌آ بهرام پیشنهاد خوب سینمایی را رد کرد؟- هایپرکلابز

چرا پانته‌آ بهرام پیشنهاد خوب سینمایی را رد کرد؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

پانته‌آ بهرام که به تازگی بازی‌اش در سریال تازه فریدون جیرانی «تعبیر وارونه یک رویا» به پایان رسیده است‌، گفت که به دلیل بازی در این سریال چند پیشنهاد خوب در سینما را رد کرده است.
این بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایسنا‌، درباره فعالیت‌های اخیرش در سینما اضافه کرد: چند فیلمنامه پیشنهادی خوب به من رسیده بود، اما به دلیل بازی‌ام در سریال آقای جیرانی نتوانستم این پیشنهادات را بپذیرم.
وی اضافه کرد: کار من به تازگی در این سریال تمام شده است‌، البته هنوز فیلمبرداری آن ادامه دارد.
بهرام درباره فعالیت‌های آینده‌اش نیز گفت: در حال حاضر هم دو فیلمنامه خوب در دست دارم که احتمالا یکی را انتخاب می‌کنم. البته اگر برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که با یکدیگر تداخل نکند، حتی شاید هر دو فیلمنامه را بپذیرم. به هر حال همه چیز بستگی به برنامه ریزی دارد.
به گزارش ایسنا‌، پانته‌آ بهرام سال گذشته با دو فیلم «کوچه بی‌نام» کار هاتف علیمردانی و «مرگ ماهی‌» کار روح الله حجازی در سی و سومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت که در حال حاضر هر دو فیلم در نوبت اکران هستند.
او همچنین به خاطر بازی‌اش در فیلم «بیگانه» کار بهرام توکلی کاندیدای جایزه بازیگری جشن «حافظ» است که این جشن سه ‌شنبه 26 خرداد ماه برگزار می‌شود.

منبع :http://www.persianpersia.com/artandculture/adetail...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب