یکتا ناصر: بازی در˝مرده‌های بی‌کفن و دفن˝ برای من شروعی تازه‌ در بازیگری است- هایپرکلابز

یکتا ناصر: بازی در˝مرده‌های بی‌کفن و دفن˝ برای من شروعی تازه‌ در بازیگری است- هایپرکلابز هایپرکلابز :

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون که اولین کار تئاتری خود را با بازی در نمایش "دختر یانکی " نوشته نیل سایمون به کارگردانی بهرام تشکر تجربه کرد است، بعد از بازی در نمایش "عاشقانه‌های ناآرام" این بار قرار است در نمایشی با عنوان "مرده‌های بی کفن و دفن" اثر ژان پل سارتر به کارگردانی منوچهر هادی بازی کند.

ناصر در این مورد به خبرنگار تئاتر هنرآنلاین گفت: این نمایش که اولین تجربه آقای هادی در کارگردانی تئاتر است کار بسیار سنگینی است و برای من بسیار لذت‌بخش است. این نمایش برای من در عرصه بازیگری یک شروع دوباره است چون بسیار به تئاتر علاقه‌مند هستم.

نمایشنامه "مرده‌های بی‌کفن و دفن" داستان گروهی از پارتیزان‌های فرانسوی در جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند که در پی یک عملیات توسط پلیس دستگیر شده و مورد شکنجه و بازجویی قرار می‌گیرند تا سرکرده خود را به اصطلاح لو بدهند، اما آن‌ها با تحمل شکنجه‌های سخت، اعتراف نمی‌کنند، چرا که اعتقاد دارند اگر کلامی از رئیس و سرکرده خود بگویند، دچار شکستی با حقارت و خواری شده‌اند.

نمایش "مرده‌های بی‌کفن و دفن" نوشته ژان پل سارتر به کارگردانی منوچهر هادی از اوایل شهریورماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

منبع :http://www.persianpersia.com/artandculture/adetail...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب