هما روستا ، بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 8 سال پیش
هما روستا ، بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت- هایپرکلابز هایپرکلابز :

خبرگزاری میزان - بازیگر از کرخه تا راین گفت: اصلا فکرشم را هم نمی کردم که به این زودی پیام تبریکی که به مناسبت سالروز تولد «هماروستا» ارسال کردم تبدیل به پیام تسلیت شود.

علی دهکردی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری میزان در خصوص فوت «هماروستا» گفت: روز گذشته در سالروز تولد هماروستا عزیزترین خواهرم را از دست دادیم.

وی افزود: اصلا فکرشم را هم نمی کردم که به این زودی پیام تبریکی که به مناسبت سالروز تولدش ارسال کردم تبدیل به اعلامیه تسلیت شود.

دهکردی خاطرنشان کرد: هما روستا این دنیا را با تمام درد و رنج هایش ترک کرد، درگذشت را باور نمی کنم اما این مصیبت را به جامعه هنری تسلیت می گویم.

این بازیگر که برای مداوای بیماری سرطانش به آمریکا رفته بود در بیمارستانی در لس آنجلس برای همیشه چشم‌هایش را به روی زندگی بست.

متولد 1325 در تهران و فارغ‌التحصیل دانشکده هنرهای دراماتیک از بخارست است و از فیلم‌های شاخص او می‌توان به «گزارش یک قتل»، «پرنده کوچک خوشبختی»، «تمام وسوسه‌های زمین»، «مسافران» و «از کرخه تا راین» اشاره کرد.
این بازیگر که در جشنواره 32 فیلم فجر بزرگداشتش برگزار شد، نوشت: «من باید تشکر کنم از مردمی که در کوچه و خیابان با لبخند پرمهرشان به من نیروی زندگی می‌بخشند. پس بزرگداشت می‌تواند زیبا باشد اگر پایان راه نباشد.»

منبع :http://www.shahrekhabar.com/cultural/1443333360855...
10 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 2 دیدگاه از 2 دیدگاه
محمد رنجبر محمد رنجبر لايك
7 سال پیش
محمد هادی محمد هادی سلام. خدا رحمتش کنه rose
8 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب