نمایش فیلم پر حاشیه خانه دختر در ژاپن- هایپرکلابز

نمایش فیلم پر حاشیه خانه دختر در ژاپن- هایپرکلابز هایپرکلابز :

"خانه دختر " فیلم پرحاشیه سینمای ایران در سال 1393 و 94 در حالی که در داخل کشورمان از اقبال کمی برای اکران عمومی برخوردار است در بخش مسابقه جشنواره فیلم توکیو پذیرفته شد و در چند نوبت در این فستیوال سینمایی به نمایش درآمد.

این فیلم سینمایی بر اساس فیلمنامه ای از پرویز شهبازی و با بازی حامد بهداد، باران کوثری، پگاه آهنگرانی، رعنا آزادی ور، بابک کریمی، بهناز جعفری، محمدرضا هدایتی، نسیم ادبی، امیر علی نبویان، پردیس احمدیه، نادر فلاح، مانی شاه حسنی و رویا تیموریان ساخته شده است و از همان نمایش اول در جشنواره فیلم فجر سال گذشته حواشی پیرامون این فیلم آغاز شد تا به امروز که به توقف در اکران عمومی اش منتهی شده است. پیش از این قرار بود این فیلم در ابتدای سال 94 اکران عمومی شود اما با مخالفت ها و فشارهای گسترده پرونده نمایش عمومی آن بسته شد.در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مرتضی قصد دارد خانه کوچک‌شان را زیر قیمت بفروشد تا زودتر از محله و نگاه سنگین مردمانش فرار کند.»

شهرام شاه حسینی، کارگردان این فیلم نیز پیش از این به مهر گفته بود: قرار است دو نوبت پرسش و پاسخ برای این فیلم در توکیو در نظر گرفته شود.

این فیلم سینمایی که مجوز نمایش هم دارد تاکنون به دلیل مسایل مختلفی از جمله فشارها به وزارت ارشاد فرصت اکران عمومی را به دست نیاورده است.

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم توکیو از اول آبان آغاز و تا نهم آبان ادامه داشت و فیلم «خانه دختر » در میان ۱۶ فيلم سینمایی پذیرفته شده از کشورهایی چون آلمان، فرانسه، آمریکا، ژاپن و ... در بخش مسابقه اصلی این جشنواره به رقابت پرداخت.

منبع :http://www.persianv.com/honar/312499.php

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب