دفاع جانانه «همسر» داریوش مهرجویی از وي- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
دفاع جانانه «همسر» داریوش مهرجویی از وي- هایپرکلابز هایپرکلابز :

باشگاه خبرنگاران در خبری نوشت:

داریوش مهرجویی و محسن چاوشی
وحیده محمدی‌فر همسر داریوش مهرجویی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص این ادعا که حساب مالی عوامل «سنتوری» با محسن چاووشی تسویه نشده است، گفت: این حرف را مسلما خود آقای چاووشی نگفته و این ادعای طرفداران ایشان است. چون امور مالی فیلم بر عهده محمدرضا شریفی نیا بوده و ایشان با همه تسویه حساب مالی کرده است. حتی آقای کامکار هم که در گروه موسیقی فیلم «سنتوری» بود کامل تسویه حساب نشد ولی برای آقای چاووشی تسویه حساب شده است که برگه رسید آن هم نزد آقای شریفی نیا موجود است.

وی در خصوص مشکلات روند مجوز این خواننده پس از «سنتوری» عنوان کرد: چه مشکلی برای ایشان ایجاد شده؟ اتفاقاً «سنتوری» باعث شهرت بیشتر ایشان شد. اما این بحث از طرف دوستداران ایشان مطرح شده است. آنها هم حتما می خواهند از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند اما بیان این حرف ها پس از ده سال چه فایده و معنایی دارد؟

وی افزود:همه می دانند که «سنتوری» برای اکران دچار چه مشکلاتی شد و با توقیف مواجه بود. ولی به هرحال و با وجود این مشکلات با اینکه داریوش مهرجویی فیلم را با هزینه شخصی خودش ساخته بود و ضرر زیادی را متحمل شد با همه عوامل تسویه حساب مالی کرد. اما همه فیلم «سنتوری» را دوست دارند و منتظر سری دوم هستند

محمدی فر در ادامه در خصوص روند ساخت سری دوم فیلم «سنتوری» بیان کرد:ساخت «سنتوری، مرد پاییزی» از آذر ماه شروع میشود و داستان آن با سنتوری متفاوت است. این فیلم یک داستان شخصی یک خواننده بود که دچار اعتیاد به مواد,مخدر شد اما مرد پاییزی تب و تاب موسیقی و اعتیاد به آن را به تصویر می کشد. «سنتوری، مرد پاییزی» رقابت‌های گروه‌های موسیقی را نشان میدهد و خواننده و آهنگساز و تنظیم کننده و …. را به تصویر می کشد.

محمدی فر تاکید کرد: داستان «سنتوری، مرد پاییزی» شخص خاصی را نشان نمی‌دهد و موضوعش موسیقی است. مهرجویی و چاوشی باهم به توافق نرسیدند. ضمن اینکه با تغییر داستان فیلم و محوریت موسیقی و خوانندگان دیگر، صدای خوانندگی شخصیت علی سنتوری هم در میان نیست.

منبع :http://musiceiranian.ir/91835-mehrjoyi-2.html?fsK=...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب