شعیبی با هانیه توسلی و بابک حمیدیان عاشقانه پلیسی می سازد- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
شعیبی با هانیه توسلی و بابک حمیدیان عاشقانه پلیسی می سازد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

به تازگی تمرین و دورخوانی فیلمنامه «سیانور» با حضور بازیگران، بهروز شعیبی کارگردان و علی صلاحی بازیگردان پروژه آغاز شده است تا این فیلم به زودی در تهران کلید بخورد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، ، با اضافه شدن فرزین صابوی و رضا مولایی، تمرین و دورخوانی فیلمنامه «سیانور» با حضور بازیگران و بهروز شعیبی آغاز شده است تا به زودی این فیلم کلید بخورد.

مهدی هاشمی، آتیلا پسیانی، هانیه توسلی، بهنوش طباطبایی، بابک حمیدیان، فرزین صابونی، رضا مولایی و پدرام شریفی بازیگرانی هستند که تا کنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است. البته به زودی بازیگران دیگر فیلم هم مشخص می شوند.

شعیبی پس از موفقیت فیلم «دهلیز»، اینبار سراغ ساخت یک عاشقانه پلیسی رفته است که در دهه ۵۰ می گذرد و محور اصلی آن زندگی عاشقانه یک زوج است که در آن دوره زمانی به تصویر کشیده می شود.

ترکیب بازیگران فیلم جدید بهروز شعیبی بسیار متنوع است و چون قصه در دهه ۵۰ می گذرد هر کدام از این بازیگران گریم های متفاوتی خواهند داشت.

عوامل تولید این فیلم که فیلمنامه آن توسط مسعود احمدیان نوشته شده است، عبارتند از مدیر فیلمبرداری: علی برازنده، صدابردار: کامران کیان ارثی، طراحان گریم: زهرا و فاطمه کمالی، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، مدیر تولید: شهاب علی بخشی، دستیار اول کارگردان: صالح غربی جوان، برنامه ریز: علی صابری، منشی صحنه: مرجان تاجیک، بازیگردان: علی صلاحی، عکاس: مهدی دلخواسته، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی، مدیر تدارکات:حیدر زرقومی.

«سیانور» دومین فیلم بلند سینمایی بهروز شعیبی به تهیه کنندگی سید محمود رضوی و محصولی از موسسه سینمایی سیمای مهر است.

منبع :http://www.shahrekhabar.com/art/14483479801859
7 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
محمد رنجبر محمد رنجبر لايك
7 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب