فروش «شاهزاده روم» از مرز 700 میلیون تومان گذشت- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
فروش «شاهزاده روم» از مرز 700 میلیون تومان گذشت- هایپرکلابز هایپرکلابز :

خبرگزاری میزان - فروش انیمیشن «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان از مرز 700 میلیون تومان گذشت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری میزان، فروش انیمیشن «شاهزاده روم» که از 13 آبان به نمایش عمومی در آمد از مرز 700میلیون تومان گذشت.

"شاهزاده روم" به کارگردانی هادی محمدیان انیمیشن سینمایی با موضوع مادر امام زمان (عج) است که پیش از این در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد و بازخوردهای بسیاری داشت. این انیمیشن در کشورهای عربی از جمله لبنان و عراق اکران شده و مورد استقبال مردم این کشورها نیز قرار گرفته است. این اثر کیفیت منحصر به فردی در بین انیمیشن‌های ایرانی دارد و از ویژگی‌های این کار پرداختن به برهه‌ای از زندگی مادر امام زمان (عج) در روم است.

شاهزاده روم داستان عاشقی و دلدادگی پرنسسی مسیحی و پاکدامن به نام ملیکا را روایت می‌کند که از تبار پدر از نوادگان یشوعا وصی حضرت عیسی و از تبار مادر نواده قیصر روم است. سرنوشت این بانوی پاکدامن به گونه‌ای رقم می‌خورد که وی نهایتاً به بلاد اسلامی عزیمت می‌کند،این پرنسس مسیحی نهایتاً پس از آنکه به همسری امام یازدهم شیعیان در می‌آید، مادر منجی بشریت می‌شود...

این فیلم همزمان با تهران در قزوین، ساری، آمل، بابل، اهواز، کاشان، مشهد، همدان، سنندج، ارومیه، بوشهر، کرج، اصفهان، شهرضا، شیراز، کرمانشاه، یزد، قم، رشت، بجنورد، اردبیل، بندرعباس، سمنان، شاهرود، کرمان، اراک، تبریز، زنجان، خرم آباد، شهرکرد، بروجرد، گرگان، شهریار، ورامین و بیرجند روی پرده رفته است. در تهران نیز پردیس‌های ملت، آزادی، شکوفه، راگا، کیان، تماشا، رازی، سپیده، کورش، ماندانا، شاهد، جوان، اریکه ایرانیان، زندگی، دهکده المپیک، فردوسی، کارون، پامچال، ایران، ناهید، پیام، تیراژه ۲، چارسو، برج میلاد و ساحل این فیلم را به نمایش اکران می شود.

گفتنی است با توجه به تجربه پایین سینمای ایران در ساخت انیمیشن، شاهزاده روم تاکنون به فروش چشمگیری دست یافته است.

منبع :http://www.shahrekhabar.com/art/1448360820560675

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب