” حکایت عاشقى” را ببینید و با بی رحمى تمام نقدش کنید- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
” حکایت عاشقى” را ببینید و با بی رحمى تمام نقدش کنید- هایپرکلابز هایپرکلابز :

“حکایت عاشقی” که از حضور بهرام رادان و شیلان رحمانی در نقشهای اصلی‌اش سود می برد، بناست از چهارشنبه پیش‌رو اکرانش آغاز شود.

در آستانه اکران این فیلم احمد رمضان‌زاده کارگردان درام عاشقانه-تاریخی”حکایت عاشقی” با نگارش دلنوشته‌ای در صفحه اینستاگرام خود درخواست غیرمتعارفی را از مخاطبان فیلم خواسته است؛ این درخواست نقد این فیلم با بی رحمی تمام است!

رمضان زاده نوشته است: اگر ابر و باد و مه و خورشید و فلک و دست اندرکاران این پدیده هاى جوى (!!!)بگذارند، با توکل بر خدا “حکایت عاشقى ” ما و رفقایی چون بهرام رادان، بهمن زرین‌پور، قطب‌الدین صادقى، شوان عطوف، نرگس امینى و شیلان رحمانى، از چهارشنبه آینده، پیش روی نگاه تیزبین مخاطبان قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داده است:” حکایت عاشقى” را ببینید و با بی رحمى تمام نقدش کنید…

باید منتظر اکران ماند و بعد از نگارش نقدهای بی‌رحمانه، واکنش این کارگردان را دید

به گزارش سینماژورنال اینکه کارگردانی از مخاطبان میخواهد فیلمش را با بی رحمی نقد کنند در سینمای ایران که کمتر سینماگری تاب شنیدن نقد را دارد یک درخواست کاملا خلاف جریان است.

باید منتظر ماند و دید با انتشار نقدهای تند علیه “حکایت عاشقی” باز هم رمضان زاده با همین حد از انعطاف از نقدها استقبال خواهد کرد یا نه؟

آغاز اکران از ۲۵ آذر

اکران سراسری “حکایت عاشقی” که پیش از این دو بار به تأخیر افتاده بود از روز چهارشنبه ۲۵ آذرماه جاری توسط شرکت پخش جوزان فیلم در سینماهای تهران و شهرستانها آغاز می‌شود.

این فیلم که روایتی عاشقانه را در بستر یک اتفاق تراژیک بازگو می‌کند پیشتر به خاطر انتقادات غیرمنطقی یک خواننده لس‌آنجلسی حاشیه‌ساز شده بود.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب