رونمایی از آلبوم "علم باران"- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
رونمایی از آلبوم "علم باران"- هایپرکلابز هایپرکلابز :

عصر روز پنج شنبه 26 آذر ماه آیین رونمایی از آلبوم «علم بارانِ» گروه «ماینس 1» در شهرکتاب فرشته برگزار شد.
این مراسم که قرار بود با حضور حامد بهداد؛ تهیه کننده آلبوم برگزار شود با یک ساعت تاخیر و بدون حضور حامد بهداد و به صورت جشن امضا برگزار شد. در  این مراسم که با حضور دست اندرکاران آن برگزار شد، ابتدا مسعود فیاض زاده نوازنده گیتار الکتریک، آگوستیک آلبوم از حضور و استقبال مخاطبان اظهار خشنودی کرد و آن را مایه دلگرمی برای ادامه راه دانست. هم چنین از مدیریت شهرکتاب فرشته و دوستی و همیاری حامد بهداد به عنوان تهیه کننده اثر، رضا کریمی تبار (مدیرمسئول نشر موسیقی کوک) و سپهر سعیدی و شرکت پخش رها قدردانی نمود.
در ادامه سعید توانایی؛ ترانه سرای این آلبوم حضور شهریار مسرور از نخستین خوانندگان سبک بلوز در کشور را در این مراسم مایه خوشحالی دانست، هم چنین از حضور علی اظهری، منا انتخابی، علیرضا احمدزاده قدردانی کرد و از شهرام شقایق نوازنده کیبورد آلبوم یاد کرد.
در ادامه این آیین فیاض زاده توضیحاتی در خصوص روند تهیه و تولید آلبوم داد و گفت: « تولید این اثر به یک سال و نیم پیش است اما ضبط آن کمی به تعویق افتاد و تابستان سال گذشته شروع به ضبط آلبوم کردیم و روال کاری برای اخذ مجوز نیز طولی نکشید.» وی در خصوص چگونگی شکل گیری همکاری با حامد بهداد گفت: «از قدیم با حامد بهداد عزیز دوستی داشتم و در گذشته نیز چند ترک آهنگ با ایشان کار کرده بودم.»
* در استودیویی کار می کردیم که طبقه منهای 1 قرار داشت
فیاض زاده در زمینه علت نامگذاری گروه موسیقی به نام «ماینس 1» بیان کرد: «واقعیت این است که در ابتدا در شهر مشهد در استودیویی کار می کردیم که طبقه منهای 1 قرار داشت و همین دلیلی شد برای نامگذاری اسم گروه به این نام.»
در بخش دیگری از این مراسم سعید توانایی توضیحاتی در خصوص ترانه های آلبوم و سبک آنها داد: «برای کسانی که آثار و کارهای آلبوم قبلی را دنبال کردند باید بگویم که کارهای این آلبوم از تومأنینه بیشتری برخوردار است و درواقع تکمیل شده آنچه که در آلبوم قبل شنیده اید است و خودم به شخصه بسیار دوست دارم.»
شهریار مسرور نیز در بخشی از مراسم از سیامک بغدادی در زمینه ملودی های وکال ترک های این آلبوم پرسید و بغدادی گفت: «برای بعضی از کارها از همان ابتدا ملودی وکال نیز نوشته می شود.»
در پایان مراسم اعضای گروه «ماینس 1» بار دیگر از حضور و استقبال مخاطبان تشکر و ابراز خشنودی کردند. گفتنی است اعضای این گروه موسیقی عبارتند از مسعود فیاض زاده (نوازنده گیتار الکتریک، آگوستیک و سینتی سایزر)، سیامک بغدادی (خواننده و نوازنده گیتار الکتریک و آگوستیک)، علی باغفر (نوازنده درامز)، حامد مبرز (خواننده)، سعید فیاض زاده (گیتار باس)، شهرام شقایق (نوازنده کیبورد) و سعید توانایی (ترانه سرا). هم چنین مدیریت اجرایی این آلبوم نیز بر عهده رضا کریمی تبار و موسسه نشر موسیقی کوک بوده است.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب