امیرجعفری با همسرش در سريال تازه- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
امیرجعفری با همسرش در سريال تازه- هایپرکلابز هایپرکلابز :

با پایان سریال تلویزیونی «نفس گرم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، مجموعه تلویزیونی «چک برگشتی» ساخته سیروس مقدم که پیش از این در ایام نوروز از شبکه یک پخش شده است مجدد روی آنتن می رود.
در سریال چک برگشتی امیرجعفری، ریما رامین فر، هدایت هاشمی، هومن برق نورد، یوسف صیادی، علی صالحی، امیر حمیدزاده، احمد مهرانفر، بهاره رهنما و فریبا نادری بازی کرده اند.
امیر جعفری نقش جوانی به نام لطیف را دارد که به تازگی از زندان آزاد شده است و قصد دارد با فراموش کردن سوء سابقه خود برای امرار معاش شغل تازه ای دست و پا کند، ولی به دلیل سابقه منفی و خلافش کسی حاضر نمی شود به او کار دهد. او به هرجا که می رود با در بسته روبه رو می شود و مشکلات او با ماجرای یک چک برگشتی دو برابر می شود.
عوامل این سریال عبارتند از دستیاران کارگردان: علی صالحی و داود زادق آبادی، منشی صحنه: محسن بهاری، مدیر تصویربرداری: جمال شمس، صدابردار: فرشید احمدی و میثم کیامرثی، طراح گریم: مجید اسکندری، طراح لباس و صحنه: آرزو غفوری، مدیر تدارکات: سعید رضوی و بازیگردان: احمد مهرانفر.
سریال «چک برگشتی» در ۱۳ قسمت از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش می شود.
۲۸ آذر ماه نیز قرار است یک قسمت از مجموعه «گروه ضربت» پخش شود. این مجموعه پلیسی محصول سال ۲۰۰۸ استرالیاست و داستان آن براساس اتفاقات واقعی گروه ضربت این کشور و پرونده های این بخش ساخته شده است و وقایع آن در شهر ملبورن اتفاق می افتد.
جان ادواردز و کریستوفر لی کارگردانی این مجموعه را به عهده داشته اند و راجر کروزر، کالان ملوی و کلر وندربون به نقش آفرینی در این اثر پرداخته اند. «گروه ضربت» امشب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب