نازنین بیاتی در فیلم مادری به کارگردانی رقیه توکلی بازی خواهد کرد- هایپرکلابز

زهرا نصیری 7 سال پیش
نازنین بیاتی در فیلم مادری به کارگردانی رقیه توکلی بازی خواهد کرد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

نازنین بیاتی در فیلم مادری به کارگردانی رقیه توکلی بازی خواهد کرد

«مادری» فیلمی‌ست به کارگردانی رقیه توکلی و تهیه‌کنندگی سیاوش حقیقی که نازنین بیاتی هم به تازگی به جمع بازیگران این فیلم پیوست. نازنین بیاتی بازیگر جوان و آینده‌ داری که برای اولین بار توانست در فیلم «دربند» بازی خوبی از خود به جا بگذارد، در روزهای پیش با این پروژه سینمایی قرارداری امضا کرد و به جمع بازیگران این فیلم پیوست. وی قرار است در این فیلم در نقش دختری به نام «لیلا» ظاهر شود. گفته می‌شود فیلم «مادری» اولین تجربه کارگردانی رقیه توکلی است. سازمان سینمایی پروانه ساخت این فیلم را چندی پیش صادر کرد. رقیه توکلی تا کنون بیشتر از ۳۰ فیلم کوتاه و مستند ساخته است و توانسته جوایز متعدد داخلی و خارجی را دریافت کند. فیلم «مادری» در نیمه اول دی ماه در یزد فیلمبرداری خود را آغاز می‌کند.

فیلم «مادری» درباره زندگی ۲ خواهر است که در شهر یزد و با هم زندگی می‌کنند. یکی از این ۲ خواهر عشق خود را رها کرده و دیگری عشقش او را ترک کرده است. مشکلات و مسائل زیادی سر راه این ۲ قرار می‌گیرد، اما به تنهایی در مقابل این مشکلات ایستادگی کرده و روزگار می‌گذرانند تا اینکه …

عوامل تولید فیلم «مادری» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: رقیه توکلی، تهیه‌کننده: سیاوش حقیقی، سرمایه‌گذاران: حمیدرضا صالحیه یزدی و سیاوش حقیقی، مدیر فیلمبرداری: مرتضی قیدی، مدیر تولید: سیدحسین هادیان‌فر، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: سیدروزبه سجادی‌حسینی، صدابردار: طاهر پیشوایی، طراح لباس: مهرناز اکبری، طراح صحنه: محمود کشفی‌پور، عکاس: محمدهادی آخوندی، دستیار برنامه‌ریزی: مینا سنگ‌سفیدی، دستیار دوم کارگردان: علیرضا هاشمی، دستیار فیلمبردار: مصطفی بافرونی، مدیر تدارکات: حسن محمدی آرش و مشاور رسانه‌ای: سیدمحمدصادق لواسانی.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب