نقد و بررسي احتمال باران اسيدي در دانشگاه تهران- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
نقد و بررسي احتمال باران اسيدي در دانشگاه تهران- هایپرکلابز هایپرکلابز :

فیلم سینمایی احتمال باران اسیدی در دانشگاه تهران نقد و بررسی می شود.
دکتر مهدی منتظر قائم(عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی)، دکتر محمد سعید ذکایی(عضو هیئت علمی دانشگاه طباطبایی)، امیر پوریا(منتقد سینما) و بهتاش صناعی ها کارگردان این فیلم سینمایی در این نشست حضور دارند.
این برنامه روز دوشنبه ۲۱ دی ماه، ساعت ۱۳ تالار ابن خلدون دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه برگزار میشود.
احتمال باران اسیدی نزدیک یک سال به دلیل شائبه ای که برای یکی شخصیت های فیلم بوجود آمد، اجازه اکران نداشت و از هجدهم آبان ماه در گروه هنر و تجربه به نمایش در آمده است. این فیلم سینمایی در طول اکران خود مورد استقبال ویژه تماشاگران در تهران و شهرستان ها واقع شده است.احتمال باران اسیدی در سی و سومین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و موفق به دریافت جایزه بهترین فیلمنامه و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم شد.
احتمال باران اسیدی پیش از موفق شده بود جایزه نتپک جشنواره استرالیا، جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره کلمبو و استعداد درخشان جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی را از آن خود بکند. این فیلم سینمایی همچنین در جشنواره های معتبر بین المللی دیگری نیز حضور داشته است.
شمس لنگرودی، مریم مقدم، پوریا رحیمی سام در احتمال باران اسیدی به ایفای نقش می پردازند و روح الله برادری و سمیرا برادری تهیه کنندگان آن هستند.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب