تجلیل از علیرضا زرین دست به پاس نیم قرن کوشش سینمایی- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
تجلیل از علیرضا زرین دست به پاس نیم قرن کوشش سینمایی- هایپرکلابز هایپرکلابز :

قائم مقام دبیر جشنواره گزارش یک نگرانی خبر داد:
تجلیل از علیرضا زرین دست به پاس نیم قرن کوشش درخشان سینمایی
قائم مقام دبیر جشنواره گزارش یک نگرانی گفت: در جلسه شورای سیاستگذاری این جشنواره از علیرضا زرین دست، مدیر خوشنام و پرسابقه فیلمبرداری به پاس نیم قرن حضور درخشان و کوشش های بی همانند در سینمای ایران تجلیل و قدردانی خواهد شد.
وحید ضرابی نسب افزود: تاریخ هنرهای تصویری ایران همواره مدیون نام های بزرگ و تاثیرگذاری است که برگ برگ کتاب سینما را درخشان تر کرده اند. علیرضا زرین دست هم بعنوان یکی از مفاخر و گنج های سینمای ایران همواره با نوآوری ها و ثبت لحظات ناب و قاب های ماندگار خاطراتی تکرار نشدنی را رقم زده است. وی گفت: در نشست اول شورای سیاستگذاری جشنواره از استاد جمشید مشایخی هنرمند اخلاق مدار و پیشکسوت سینمای ایران تجلیل شد و تا زمان اختتامیه علاوه بر استاد زرین دست از تعدادی دیگر از تاریخ سازان سینمای ایران تقدیر خواهد شد.ضرابی نسب اضافه کرد: جشنواره گزارش یک نگرانی با هدف و عنوان نگاه مردمی به بحران کمبود آب از طریق فیلم و عکس موبایلی قصد دارد تا توجه عمومی را نسبت به کاهش شدید منابع آبی در ایران و لزوم اصلاح الگوی مصرف این مایع حیات به وجود آورد.
قائم مقام دبیر جشنواره گزارش یک نگرانی همچنین از استقبال عالی مردم و هنرمندان از این جشنواره خبر داد و گفت: به همین دلیل و البته اهمیت جشنواره فیلم فجر برای سینمای ایران، مهلت ارسال آثار به جشنواره تا نیمه بهمن ماه تمدید شده است.وی ادامه داد :مدیران سایر بخش ها و اعضای هیات های انتخاب به زودی اعلام می شوند.
دومین جشنواره گزارش یک نگرانی توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران با مشارکت ،شرکت آسان پرداخت ( آپ) برگزار می شود و زمان مهلت آثار تا 15 بهمن ماه است .

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب