5 فیلم جنایی سال 2015- هایپرکلابز

5 فیلم جنایی سال 2015- هایپرکلابز هایپرکلابز :

از سایت های تاپ تن مشهور فیلم های سینمایی، اقدام به انتشار لیستی کرد که در آن، به جنایی ترین فیلم هایی که در سال 2015 اکران شده بودند پرداخته است.

1- اسپکتر؛ Spectre
اسپکتر نمونه ای کلاسیک از سری فیلم های جیمزباند است که شخصیت آن به جای این که یک انسان واقعی باشد، تبدیل شده به شخصیتی فانتزی که همین مساله، رنگ و لعاب جنایی فیلم را بیشتر از گذشته کرده است. مندس- کارگردان فیلم- مخوف تر شدن جدیدترین ساخته اش، بیش از همه به نورپردازی های فیلم توجه کرده است تا مخاطبانش را به عمق وحشت ببرد. تعقیب و گریز، صحنه های اکشن و فیلمبرداری قابل قبول اسپکتر هم برگ های برنده دیگری است که در دهمین فیلم جنایی سال 2015 بینندگانش را مات و مبهوت می کند. ماجرای این فیلم این بار طوری رقم می خورد که جیمز باند با بازی دنیل کریگ به مکزیکوسیتی و رم می رود تا از هویت واقعی یک سازمان جنایی به اسم اسپکتر پرده بردارد. سازمانی که در آن، آدمکشی در راس کارها قرار دارد و تا به حال هم کسی نتوانسته دست شان را رو کند.


2- رازی در چشمان آنها؛ Secret in Their Eyes

فیلم سینمایی «رازی در چشمان آنها» که مدتی قبل به اکران عمومی درآمد، نسخه ای دیگر از فیلم سینمایی ای با همین نام است که سال 2010 در کشور آرژانتین تولید و پخش شد. این فیلم سینمایی که در نسخه قبلی به شدت سیاه و تکان دهنده بود در این نسخه با بازی بازیگرانی مانند «جولیا رابرتز» و «نیکول کیدمن» علاوه بر حفظ کردن خط روانی اصلی خود، توانسته آن سیاهی را کنار بزند و به جایش داستانی جنایی و پر از تعلیق را به تصویر بکشد.

«رازی در چشمان آنها» زندگی حرفه ای یک تیم تحقیقاتی را به تصویر می کشد که به دنبال پیدا کردن قاتل دوست نزدیک شان هستند که قبلا در این تیم با آنها همکاری می کرد. از قاتل این دختر که به طرز فجیعی به قتل رسیده هیچ سر نخی در دست نیست تا این که اعضای گروه بالاخره متوجه می شوند این قتل دلخراش به دست چه کسی رقم خورده است.


3- افسانه؛ Legend

فیلم سینمایی افسانه که رتبه نهم در لیست جنایی ترین ها را به خودش اختصاص داده است زندگی دو برادر گنگستر مشهور در دهه 60 به نام های رجینالد و رونالد کری را به تصویر می کشد. آنها رهبران گروه های خلافکاری در دوره خودشان بودند و جنایت هایی را رقم زدند که گوشه ای از آنها در فیلم سینمایی «افسانه» به تصویر کشیده شده است.


4- ویکتوریا؛ Victoria

زنی به اسم ویکتوریا که تازه وارد برلین شده است، در رستوران با گروهی آشنا می شود که مشغول خوشگذرانی هستند. در میان آنها مردی وجود دارد که نظر این دختر جوان را به خودش جلب می کند. او به تصور این که مرد رویاهایش را پیدا کرده با او ارتباط برقرار می کند اما مدتی نمی گذرد که ویکتوریا متوجه می شود آن مرد نه تنها نیمه گمشده اش نیست بلکه یک آدم خطرناک است که زندگی اش را تهدید می کند. آن مرد هر بار به ویکتوریا پیشنهاد انجام کارهای خطرناکی مانند سرقت، کیف قاپی و... را می دهد و ویکتوریا برای این که شجاعت خودش را به رخ بقیه بکشد دست به هر کاری می زند تا این که بحث سرقت از بانک ها و انجام یک جنایت مطرح می شود و ویکتوریا از این پیشنهاد وحشت زده می شود. برای این که ببینید داستان شجاعت های احمقانه ویکتوریا به کجا می رسد باید به تماشای فیلم «Victoria» بنشینید که رتبه هفتم لیست را از آن خودش کرده است.


5- خشمگین 7؛ Furious 7

سری فیلم های سینمایی «سریع و خشمگین» نزدیک به هشت سال است که طرفداران زیادی را با خودش همراه کرده است. این سری فیلم های سینمایی که مدتی قبل نسخه هفتم آن به اکران عمومی درآمد، بیشتر اکشن و پرتعقیب و گریز است تا جنایی. اما اگر به تماشای قسمت هفتم آن، که درواقع ادای احترامی به پل واکر بود بنشینید متوجه می شود که تم داستان، بیشتر به سمت جنایی رفته تا اکشن مطلق. در این نسخه، اعضای گروه سریع و خشن که همگی در حال تجربه کردن زندگی عادی شان هستند در کنار خانواده روزهای خوبی را می گذرانند. برای گرفتن انتقام یکی از دوستان شان که به تازگی به قتل رسیده دوباره دور هم جمع می شوند و این بار از هیچ عملی برای گرفتن انتقام فروگذار نمی کنند.

ساير تصاوير

5 فیلم جنایی سال 2015- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب