زعفرانی تهران را زیر پا گذاشت- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 5 سال پیش
زعفرانی تهران را زیر پا گذاشت- هایپرکلابز هایپرکلابز :

تهیه‌کننده سریال نوروی زعفرانی با بیان این‌که فیلمبرداری این سریال در کل تهران انجام می‌شود؛ درباره پیشرفت کار گفت: در حال رج زدن قسمت‌های یک تاشش هستیم.
ایرج محمدی (تهیه‌کننده سریال نوروی زعفرانی) درباره پیشرفت فیلمبرداری این سریال به ایلنا؛ گفت: این روزها در حال رج زدن قسمت‌های یک تا شش هستیم.

وی با بیان این مطلب که تاکنون همه بازیگران سریال جلوی دوربین رفته‌اند؛ افزود: مهرداد ضیایی و حسین سلیمانی تنها بازیگرانی هستند که قسمت‌های مربوط به آن‌ها شروع نشده است. این دو بازیگر نیز از روز پنجشنبه جلوی دوربین می‌روند.

محمدی درباره لوکیشن‌های فیلمبرداری شده سریال نوروزی شبکه دو؛ گفت: لوکیشن‌های مربوط به هتل و بیمارستان را تمام کرده‌ایم و تا روز جمعه لوکیشن‌های خیابان را می‌گیریم.

تهیه‌کننده "زعفرانی" افزود: لوکیشن‌های خیابان در کل سطح تهران فیلمبرداری می‌شود و از روز شنبه گروه به لوکیشن اصلی که قهوه‌خانه است؛ برمی‌گردند.

وی در این‌باره که آیا فیلمبرداری تا روزهای عید به طول می انجامد؛ گفت: ما شب‌وروز در حال فیلمبرداری هستیم اما این احتمال وجود دارد که هم زمان با پخش قسمت‌ها فیلمبرداری ادامه داشته باشد.

به گفته محمدی هم اکنون مهدی هاشمی، ستاره اسکندری، حدیث میرامینی، نرگس محمدی و هادی کاظمی جلوی دوربین سریال "زعفرانی" هستند.

در خلاصه داستان سریال «زعفرانی» آمده است که: 99 درصد، کمی بیشتر و کمتر فرقی نمی‌کند.

اگر زعفرانی باشی همه چیز درست پیش می‌رود. خانواده ناصر و نسرین که زندگی‌شان عطر و طعم زعفرانی دارد، از این قاعده مستثنی نیستند.اگر چه صد تا دوست دارند و البته یک دشمن...

سریال «زعفرانی» به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی، کارگردانی حامد محمدی و نویسندگی حامد محمدی و سعید جلالی برای ایام نوروز و پخش از شبکه دو سیما در حال تولید است.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب