راه‌اندازی باشگاه «با اراده‌ها» در شبکه دو- هایپرکلابز

M* Razaghi 8 سال پیش
راه‌اندازی باشگاه «با اراده‌ها» در شبکه دو- هایپرکلابز هایپرکلابز :

«ساسان گلستانه» کارگردان برنامه «خونه زندگی» درباره این مراسم گفت: «باشگاه با اراده‌ها» نام بخش پر طرفداری است که توانسته مخاطبان بسیاری را با خود همراه کند.

وی افزود: این باشگاه که با همراهی کارشناسان تغذیه به چا‌ق‌ها کمک می‌کند تا به وزن ایده‌آل دست پیدا کنند، از نخستین روز پخش سری جدید برنامه «خونه زندگی» روی آنتن رفته است.

وی افزود: باشگاه با اراده‌ها امروز به یکی از پر طرفدارترین آیتم برنامه «خونه زندگی» تبدیل شده است، ما هر روز تماس‌ها و پیامک‌های مختلفی درباره نحوه عضویت در این باشگاه دریافت می‌کنیم، موضعی که ما را تشویق کرد تا پای خود را از یک آیتم ساده تلویزیونی فراتر گذاشته و به فکر درگیر کردن همه خانواده‌های ایرانی در این باشگاه بیافتیم.

وی با اعلام این که این برنامه نخستین گردهمایی عمومی «باشگاه با اراده‌ها» است، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل محدودیت‌های موجود 4 عضو باشگاه را خودمان انتخاب کردیم، اما حالا که به خوبی توانسته‌ایم با مخاطبانمان ارتباط برقرار کنیم می‌خواهیم خلاءهای برنامه را پر کرده و خانواده‌های ایرانی را فارغ از زن و مرد و کودک و کهنسال بودن، در فعالیت‌های ورزشی خود درگیر کنیم.

این کارگردان افزود: می‌خواهیم بهانه‌ای باشیم تا شهروندان روزهای تعطیل خود را صرف فعالیت‌های ورزشی مفرح کرده و البته از در کنار یکدیگر بودن نیز لذت ببرند.

گلستانه گفت: در نخستین گام ورزش کوه نوردی را انتخاب کردیم، فعالیت ورزشی گروهی که بسته به شیب کوه و شرایط مختلف کالری زیادی می‌سوزاند و علاوه بر نشاط همراهی گروهی، سلامت را نیز برای مردم به ارمغان می‌آورد.

وی تصریح کرد: این باشگاه قرار نیست تا همیشه به موضوع چاقی بپردازد، دغدغه ما تقویت اراده انجام کارهای مهم است و در آینده نزدیک به سراغ موضوعات دیگر که به صورت دغدغه اجتماعی درآمده نیز خواهیم رفت.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1391111700...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب