لیلی رشیدی هم به «باغ آلبالو» حسن معجونی می رود- هایپرکلابز

پانت هم 10 سال پیش
لیلی رشیدی هم به «باغ آلبالو» حسن معجونی می رود- هایپرکلابز هایپرکلابز :

نمایش «باغ آلبالو» که کاری از گروه تئاتر «لیو» است و با بازی هما روستا، رضا بهبودی، سعید چنگیزیان، اشکان جنابی، مهدی کوشکی، هوتن شکیبا، داریوش موفق، کاظم سیاحی، سارا افشار ، به آفرین غفوریان و لیلی رشیدی آماده اجرا می شود.

حسن معجونی که تمرین این اثر نمایشی را آغاز کرده، گفت: این نمایش «لیو»ی ترین نمایش ماست چون تمام اعضای گروه ما به نوعی در اجرای آن دخیل هستند.


حسن معجونی که تصمیم ندارد در نمایش«باغ آلبالو» بازی کند در این باره توضیح داد: نمایش«باغ آلبالو» کار بسیار سختی است. این نمایش نامه در ایران کمتر اجرا شده است چون هم کار دشواری است و هم از آنجا که آخرین نمایشنامه چخوف است، فضای پیچیده ای دارد.

به گزارش ایسنا، حسن معجونی پیش از این نمایشنامه های متعددی از آنتوان چخوف نمایش نامه نویس مشهور روسی را اجرا کرده که از آن جمله می توان به نمایش های «خرس»، «خواستگاری»، «مرغ دریایی»، «دایی وانیا»، «در مضار توتون» و ... اشاره کرد.


نمایش«باغ آلبالو» ششمین نمایش نامه ای است که معجونی از چخوف اجرا می کند.

قرار است این نمایش سال آینده در تماشاخانه ایرانشهر اجرا بشود. هما روستا پیش از این گفته بود که یکی از آرزوهایش بازی در نمایش نامه «باغ آلبالو» است که در این سالها نتوانسته به این آرزو برسد.


معجونی این روزها مشغول بازی در نمایش «تن تن و راز قصر مونداس» به کارگردانی آروند دشت آرای است که این نمایش هر شب در سالن شماره یک تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می رود.

منبع :http://www.persianpersia.com/artandculture/adetail...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب