«هرکول» تازه حال و هوای اجتماعی دارد- هایپرکلابز

M* Razaghi 10 سال پیش
«هرکول» تازه حال و هوای اجتماعی دارد- هایپرکلابز هایپرکلابز :

تهیه کنندگان این فیلم می‌گویند با وجود اکشن بودن «هرکول»، قصه فیلم حرف‌های زیادی هم برای مطرح کردن دارد.
نسخه تازه و بازسازی شده این فیلم قدیمی با نام «هرکول: جنگ‌های تراسیان» جلوی دوربین خواهد رفت و یک نسخه سه بعدی خواهد بود. کمپانی مترو گلدن مه یر تهیه کننده فیلم است.
دواین جانسن (ملقب به راک) برای بازی در نقش اصلی «هرکول» تازه انتخاب شده است. وی در این فیلم در نقش قهرمان افسانه‌ای تاریخ کهن ایفای نقش خواهد کرد. جان هارت، یان مک شین و جوزف فاینس هم در این فیلم حضور دارند.
برت راتنر کارگردان فیلم در یک گفت‌وگوی تازه اعلام کرد:« قصه هرکول حرف‌های زیادی برای مطرح کردن دارد و به همین دلیل، فیلم ما داستانی غیر متعارف و متفاوت از افسانه پردازهای قهرمانان ورزشکار عهد کهن را تعریف خواهد کرد. با آن که تلاش‌ ما خلق یک فیلم سرگرم کننده و تماشاچی ‌پسند است ، ولی قصد مطرح کردن یک سری مباحث اجتماعی، فرهنگی و حتی سیاسی را هم داریم . از این نظر ، شاید بتوانم آن را با «گلادیاتور»ریدلی اسکات مقایسه کنم. در این فیلم هم در کنار عنصر سرگرمی، حرف‌هایی زده شد که فاقد زمان و مکان هستند و می‌توانند در هر دورانی اتفاق بیفتند.»
«هرکول : جنگ‌های تراسپان» برای نمایش عمومی در سال 2014 آماده می‌شود و قرار است کلید فیلمبرداری آن ، اواخر فصل تابستان سال جاری زده شود. رایان کاندال فیلم‌نامه این فیلم را بر اساس قصه مصور استیو مور نوشته است.
تهیه کنندگان این درام حماسی تاریخی قصد دارند از لوکیشن‌های چند کشور خاورمیانه و اروپای شرقی برای فیلم‌برداری صحنه‌های مختلف آن استفاده کنند. شنیده می‌شود استودیوی قدیمی چینه چیتای شهر رم هم ، یکی از محل‌های فیلم‌برداری این فیلم است.
دواین جانسن چند هفته اعلام کرد از دوران نوجوانی بازی در نقش هرکول این قهرمان افسانه‌ای روم باستان ، یکی از آرزوهای بزرگ زندگی‌اش بوده است
این قهرمان سابق مسابقات بین‌المللی کشتی، هم‌اکنون قسمت ششم «سریع و آتشی» را آماده اکران عمومی دارد. مدتی قبل اکشن علمی تخیلی «جی‌آی‌جو : تلافی» او به روی پرده سینماهای جهان رفت و با فروش خوبی در جدول گیشه نمایش روبرو شد.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1392022100...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب