چه خبر از کنسرت‌های پایتخت؟- هایپرکلابز

راحله ... 7 سال پیش
چه خبر از کنسرت‌های پایتخت؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

شب‌های پایتخت در روزهای گرم تابستان همچنان مملو از نت‌های موسیقی است و ساز و آواز هنرمندان مختلف، شهریورماه نیز در سالن‌های کنسرت کوک است.
به گزارش خبرنگار بخش موسیقی ایسنا، گروه موسیقی «دنگ شو» که آخرین آلبوم خود را با عنوان «اتاق گوشواره» روانه‌ی بازار موسیقی کرده است، دوم شهریورماه، در دو سانس 17:45 و 21:30 در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه خواهد رفت و قطعاتی را برای علاقه‌مندان موسیقی تلفیقی اجرا خواهد کرد. برای حضور در این کنسرت باید بلیت‌های 35 تا 130 هزار تومانی خرید.
علاقه‌مندان به موسیقی پاپ می‌توانند 4 و 5 شهریورماه، مهمان کنسرت محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی باشند. این کنسرت هر شب در دو سانس 18 و 21:30 برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌ها از 45 تا 110 هزار تومان اعلام شده است.
تالار بزرگ کشور، 6 شهریورماه میزبان رضا صادقی و گروه «مشکی‌پوشان» است که در ساعت 21:30 روی صحنه خواهند رفت. قیمت بلیت‌های این اجرا 30 تا 110 تومان است.
12 و 13 شهریورماه، حافظ ناظری با همراهی پدرش شهرام ناظری پروژه‌ی «سمفونی رومی» را پس از کش و قوس‌های فراوان اجرا خواهد کرد. این اجرا هر شب ساعت 21:30 در تالار بزرگ کشور روی صحنه خواهد رفت و قیمت بلیت‌های آن 40 تا 130 هزار تومان است.
امید حاجیلی که به برگزاری کنسرت‌های شاد و پرانرژی معروف است، 12 شهریورماه در سالن‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی می‌خواند. کنسرت این خواننده که از ترومپت‌نوازان مطرح نیز شناخته می‌شود، در دو سانس 18 و 22 برگزار خواهد شد. همچنین بهای حضور در این اجرا 45 تا 115 هزار تومان است.
همین سالن، 15 شهریورماه میزبان فریدون آسرایی و مخاطبانش خواهد بود که آخرین آلبوم او «عشق یعنی...» نام داشت. آسرایی که در این کنسرت در دوسانس 18 و 22 روی صحنه خواهد رفت، به اجرای قطعات خاطره‌انگیز و جدیدش خواهد پرداخت. قیمت بلیت‌های این اجرا نیز 45 تا 115 هزار تومان است.
علی زند وکیلی هم 18 شهریورماه در تالار بزرگ کشور با هوادارانش دیدار خواهد کرد و قطعاتی از آلبوم جدیدش را با عنوان «یادی به رنگ امروز» روی صحنه خواهد برد.
اما هومن بختیاری که سال‌ها پیش با اجرای قطعه‌ی «سرسپرده» مشهور شد، 19 و 20 شهریورماه و در ساعت 21 کنسرت کوچکی در فرهنگسرای نیاوران خواهد داشت. بهای بلیت کنسرت این نوازنده‌ی گیتار 50 هزار تومان اعلام شده است.
مازیار فلاحی 26 شهریورماه، با قطعات عاشقانه‌اش به سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی می‌رود. این کنسرت در دو سانس 18:30 و 22 برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌هایش 35 تا 115 هزار تومان خواهد بود.
تالار رودکی 31 مرداد و 5 و 6 شهریورماه میزبان «مهمانی کوچک» علی قمصری با همرای «هم‌آوایان» است. پوریا اخواص، هاله سیفی‌زاده و بهرخ شورورزی هم‌آوایان این کنسرت هستند که قطعات علی قمصری را اجرا خواهند کرد. این کنسرت هر شب ساعت 20 برگزار خواهد شد و برای حضور در این اجرا باید بلیت‌های 30 و 60 هزار تومانی تهیه کرد.
2 و 3 شهریورماه رسیتال آواز کلاسیک در سالن رودکی برپاست. سیاوش دمیریان پیانیست این اجرا است و رضا پورخلیلی به‌عنوان سولیست باریتون آواز می‌خواند. این جرا که هرشب ساعت 20:30 برگزار می‌شود، قیمت بلیت‌هایش 40 و 50 هزار تومان است.
گروه موسیقی «آوای صحرا» نیز 3 و 4 شهریورماه برای بانوان کنسرت می‌دهد. کنسرت در دو بخش کلاسیک و محلی برگزار می‌شود و در بخش‌هایی روی موسیقی خراسانی تمرکز دارد. الهام کریمی خواننده‌ی این گروه است و جمعی از بانوان نام‌آشنا نیز در این گروه ساز می‌زنند. این کنسرت ساعت 21 برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌های آن 50 هزار تومان است.
تالار وحدت نیز 6 شهریورماه میزبان ارکستر کوبه‌ای تلفیقی نایریکا است. مینو رضایی رهبری این ارکستر را برعهده دارد. آثار در این ارکستر همراه 60 نوازنده‌ی کوبه‌ای، ملودیک و هم‌آوا اجرا می‌شوند و ورود آقایان به این کنسرت منعی ندارد. این کنسرت ساعت 21:30 برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌های آن 20 تا 70 هزار تومان است.
این در حالی است که محسن شریفیان 9 و 10 شهریورماه، گرمای جنوب را با همراهی گروه «لیان» به تالار وحدت می‌برد. خواننده‌ی این کنسرت آکا صفوی است که ساعت 21:30 اجرایش را آغاز خواهد کرد. بهای بلیت این اجرا 30 تا 70 هزار تومان اعلام شده است.
ارکستر چکاوک که اجرای قطعات خاطره‌انگیز را در محوریت کارهایش قرار داده، 11 و 12 شهریورماه و ساعت 21:30 در تالار وحدت کنسرت دارد و قیمت بلیت‌هایش را نیز 40 تا 70 هزارتومان اعلام کرده است.
سعید ثابت 19 شهریورماه، گروه «پایور» را به تالار وحدت می‌برد و قطعاتی از موسیقی اصیل ایرانی را اجرا خواهد کرد. محمد اسماعیلی نوازنده‌ی تنبک این گروه است و محمد مقدسی در آن کمانچه می‌نوازند. اجرا که ساعت 21:30 برگزار می‌شود، بهای بلیت‌هایش 50 تا 150 هزار تومان است.
گروه موسیقی «هله» که موسیقی ایرانی اجرا می‌کند، 19 شریورماه و در ساعت 20 اجرایی را در تالار ایوان شمس خواهند داشت که بهای بلیت‌هایش 70 هزار تومان است.

منبع :http://isna.ir/fa/news/94052513547/%DA%86%D9%87-%D...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

آلبوم اطاق ساکت مجتبی کبیری منتشر شد
حجت اشرف زاده: کمرنگ شدن گرایش جوانان به موسیقی اصیل ایرانی
گروه موسیقی Minus1 هم مجوز انتشار آلبوم دریافت کرد
بازدید از موزه ملی ارمنستان و دیدن آثار هنرمندان ارمنی
کاور آلبوم جدید سامی یوسف
موزیک ویدئو نهان مکن با صدای سینا سرلک
سخنگوی وزارت ارشاد: آقای وزیر از این مسأله بسیار دلخور است
اولین «سنتوری» سینمای ایران، دو دهه پیش از رادان چه کسی بود؟
فرزاد طالبی: این یک جشنوارهٔ ملی است
فرهاد فخرالدینی: شهبازیان و واثقی به عنوان رهبر مهمان در ارکستر فعالیت خواهند کرد
خواننده پاپ ایرانی به سوگ نشست
- چی چکا - ابراهیم منصفی با صدای ناصر منتظری در بازار موسیقی!
- عیاران - احمد پژمان بعد از چهل سال بازنشر می‌شود
خواننده جدید - دنگ شو - معرفی شد
اجرای کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به دلیل - نوازندگی زنان - لغو شد
تور کنسرت‌های آیهان از اردبیل تا تهران
مازیار فلاحی خواننده خوش صدا پا در عرصه بازیگری گذاشت
- انوشیروان روحانی - از هنرجویان میزبانی کرد!
ارکستر سمفونیک تهران به یاد علمدار کربلا به روی صحنه رفت
بازخوانی آخرین گفت‌وگوی موزیسین فقید - بابک بیات