بغض - ناصر ملک مطیعی - اسطوره سینما در کنسرت زندوکیلی ترکید! - هایپرکلابز

راحله ... 8 سال پیش
 بغض - ناصر ملک مطیعی - اسطوره سینما در کنسرت زندوکیلی ترکید! - هایپرکلابز هایپرکلابز :

حضور بازیگر قدیمی و پیشکسوت سینمای ایران در کنسرت علی زندوکیلی با استقبال شدید حاضران در سالن رو به رو شد.
ناصر ملک مطیعی چهارشنبه شب با حضور در کنسرت «علی زندوکیلی» و سخنرانی هفت دقیقه ای اش باعث شد این کنسرت تحت تاثیر حضور این بازیگر قرار بگیرد.
علی زندوکیلی پس از اجرای دو قطعه در ابتدای کنسرتش به یک باره از گروهش خواست قبل از معرفی مهمان ویژه اش قطعه ای بنوازند و موسیقی فیلم «قیصر» اجرا شد و نقش بستن چهره ناصر ملک مطیعی روی مونیتور بزرگ سالن کافی بود تا کل حاضران در سالن متوجه حضور بزرگ مرد سینمای ایران در سالن شوند و به احترامش بایستند.
علی زندوکیلی پس از معرفی «ناصر ملک مطیعی» میکروفن را به خواست این بازیگر سینمای ایران در اختیارش قرار داد و این بازیگر قدیمی سینما در حالی که به سختی سخن می گفت، رو به حاضران گفت: «خالصانه ترین، عاشقانه ترین و صادقانه ترین سلامم را خدمت همه تقدیم می کنم. شکر خدای که هر چه طلب کردم از خدای بر منتهای مطلب خود کامران شد.
امشب برای من افتخار بزرگی است که در خدمت شما و در این جمع هستم. افتخار می کنم که نسل جدید تا این حد به من محبت دارند. من از خیلی سال پیش با نداشتن امکانات و دانش سینما، توانستم با تلاش و خواستن و به همت لطف مردم به اینجا برسم و به این موقعیت افتخار می کنم. من وقتی نشسته بودم و در حال تماشای برنامه بودم، آرزو می کردم که ای کاش همه همکاران من که بین ما نیستند، بودند و می دیدند که نسل جدید چقدر خوب توانسته خود را یه مردم ثابت کند. دلم برای همه اهالی موسیقی و سینما تنگ شده بود.»
در این لحظه اشکهای این بازیگر محبوب جاری شد تا تشویق های حاضران در سالن اوج بگیرد: «ادای احترام می کنم به همه آنهایی که در سالهای گذشته با آن مشکلات عدیده ای که برای ورود و حضورشان به عالم سینما و موسیقی بود، مقاومت کردند و سرزنش ها را خریدند و باقی ماندند. امروز خوشحالم که سینما و موسیقی ما روز به روز در حال تعالی و پیشرفت است. اگر من در این بین سهمی داشته ام برایم باعث افتخار و سربلندی است.»
ملک مطیعی در انتهای صحبت هایش درباره حضور در این اجرا گفت: «من اولین باری است که در یک کنسرت موسیقی حضور پیدا کرده ام و از آقای زندوکیلی ممنونم که این امکان را به من دادند. به همه اهالی سینما و موسیقی که در این جمع حضور دارند هم ادای احترام می کنم. من متعلق به نسل قدیم هستم و همه خاطراتم به نسل های پیشین تعلق دارد. هر وقت یادی از گذشته می شود و خاطره ای را تداعی می کند، من از درون دگرگون می شوم. امشب آقای زندوکیلی یادی کردند از آقای جمشید شیبانی رفیق سالهای دورمان که واقعا مرد اول هنر ایران برای یک نسل بود و خاطرات زیادی برای من زنده شد. خوشحالی ام را واقعا نمی دانم چطور ابراز کنم. به جز از عشق که اسباب سرافرازی بود، هر چه دیدیم و شنیدیم همه بازی بود.»
در حین صحبت های ناصر ملک مطیعی، بسیاری از چهره های سرشناس حاضر در سالن احساساتی شده بودند و به هر قیمتی سعی داشتند اشکهایشان را از نگاه دوربین ها مخفی کنند.
پس از این لحظات عجیب که آغازی جالب برای این کنسرت بود، علی زند وکیلی برنامه اش را ادامه داد و با اجرای جدید قطعاتش که با تنظیم های آلبوم جدیدش روی صحنه نیز اجرا شدند، توانست دوستدارانش را سر ذوق آورد؛ قطعاتی چون ساری گلین، زندگی خوب است، فریاد، رفتی، و … از جمله قطعاتی بودند که در این کنسرت نواخته شدند تا نخستین رونمایی از آلبوم «یادی به رنگ امروز» در کنسرت این خواننده اتفاق بیفتد.
محمد رحمانیان، محمد حسین لطیفی، همایون شجریان، هنگامه قاضیانی، سامان احتشامی، اشکان خطیبی، اعضای دنگ شو، رضا تاجبخش، احسان کرمی، نیما کرمی، محمد بحرانی و … از جمله چهره های سرشناس حاضر در این کنسرت بودند.
این کنسرت به تهیه کنندگی «سپهر صاحبی» روی صحنه رفت. محمود شبیری مدیر برنامه های علی زندوکیلی بود و حسام حسینی نیز وظیفه مدیریت اجرایی این برنامه را بر عهده داشت.

منبع :http://musiceiranian.ir/87096-motiei.html

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

آلبوم اطاق ساکت مجتبی کبیری منتشر شد
حجت اشرف زاده: کمرنگ شدن گرایش جوانان به موسیقی اصیل ایرانی
گروه موسیقی Minus1 هم مجوز انتشار آلبوم دریافت کرد
بازدید از موزه ملی ارمنستان و دیدن آثار هنرمندان ارمنی
کاور آلبوم جدید سامی یوسف
موزیک ویدئو نهان مکن با صدای سینا سرلک
سخنگوی وزارت ارشاد: آقای وزیر از این مسأله بسیار دلخور است
اولین «سنتوری» سینمای ایران، دو دهه پیش از رادان چه کسی بود؟
فرزاد طالبی: این یک جشنوارهٔ ملی است
فرهاد فخرالدینی: شهبازیان و واثقی به عنوان رهبر مهمان در ارکستر فعالیت خواهند کرد
خواننده پاپ ایرانی به سوگ نشست
- چی چکا - ابراهیم منصفی با صدای ناصر منتظری در بازار موسیقی!
- عیاران - احمد پژمان بعد از چهل سال بازنشر می‌شود
خواننده جدید - دنگ شو - معرفی شد
اجرای کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به دلیل - نوازندگی زنان - لغو شد
تور کنسرت‌های آیهان از اردبیل تا تهران
مازیار فلاحی خواننده خوش صدا پا در عرصه بازیگری گذاشت
- انوشیروان روحانی - از هنرجویان میزبانی کرد!
ارکستر سمفونیک تهران به یاد علمدار کربلا به روی صحنه رفت
بازخوانی آخرین گفت‌وگوی موزیسین فقید - بابک بیات