آلبوم «یکی هست» و «اسمش عشقه» امروز بازنشر شدند- هایپرکلابز

راحله ... 8 سال پیش
آلبوم «یکی هست» و «اسمش عشقه» امروز بازنشر شدند- هایپرکلابز هایپرکلابز :

در حالی که حدود 5 روز به سالگرد درگذشت مرتضی پاشایی زمان باقی مانده، شرکت‌ها و صاحبان امتیاز آثار قبلی مرتضی پاشایی بار دیگر آلبوم‌های قبلی این خواننده را در بسته بندی جدید از صبح امروز روانه بازار کردند.
آلبوم «یکی هست» و «اسمش عشقه»،دو آلبوم رسمی و مجوزدار این خواننده از صبح امروز با طراحی و بسته بندی جدید روانه بازار موسیقی کشور شده است تا در آستانه سالگرد درگذشت این خواننده بار دیگر صحبت‌ها و حرف و حدیث های فراوانی درباره انتشار این آثار در فضای مجازی شکل بگیرد.
این دو آلبوم با بسته بندی جدید و به گفته مسئولین «پخش دنیای هنر» با 50 درصد تخفیف از امروز در بازار توزیع شده است.
کانال تلگرام «پخش دنیای هنر» با بیان این موضوع دقایقی پیش نوشت: «آلبوم اسمش عشقه + آلبوم يكي هست دو آلبوم در يك بسته بندي شكيل و زيبا ، همزمان با سالگرد اين هنرمند فقيد مجدداً عرضه گرديد. دقت نماييد كه اين اثر ، آلبوم جديد نبوده و تنها با بسته بندي جديد و ٥٠ ٪‏ تخفيف به صورت پك تمامي آثار مرتضي پاشايي بازنشر گرديده.»
این در حالی بود که «مرتضی معماری» (مدیر پخش شرکت پخش دنیای هنر) عصر دیروز در پاسخ به سوال خبرنگار «موسیقی ما» مبنی بر صحت خبر بازنشر آثار قبلی این خواننده گفته بود: «تا این لحظه هیچ تصمیمی گرفته نشده است و در حال رایزنی با مسئولین هستیم.»
با انتشار این خبر در ساعات اولیه صبح امروز خبرنگار «موسیقی ما» سراغ پدر این خواننده محبوب رفت و «ناصر پاشایی» در این باره و بازنشر دو آلبوم قبلی پسرش توضیح داد: «خانواده پاشایی هیچگونه مجوزی برای این کار نداده است و متاسفانه در آستانه سالگرد درگذشت پسرم، دوباره در حق او جفا کردند. این دوستان در فضای مجازی در حال فرافکنی هستند ولی صبح امروز دیدیم که در پی سوء استفاده مالی و آبروریزی هستند. یک نفر جلوی این سوء استفاده مالی و آبروریزی‌ها را بگیرید. هیچ هماهنگی ای با خانواده پاشایی درباره انتشار بازنشر این آلبوم ها نشده و من واقعا تاسف می خورم که در آستانه سالگرد فوت مرتضی برخی از افراد به ظاهر دوست قدیمی مرتضی، تنها به فکر جیب شان هستند و در فضای مجازی خانواده مرتضی را به مال پرستی متهم می کنند.»
پدر مرتضی پاشایی دیروز نیز در واکنش به خبر انتشار آلبوم «گل بیتا» واکنش نشان داده بود و از دفتر موسیقی وزارت ارشاد خواسته بود در این باره تصمیم بگیرد.
صبح امروز روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت ارشاد در جوابیه که خبرگزاری مهر منتشرکرده، درباره آلبوم «گل بیتا» اعلام موضع کرد و نوشت: «طبق پیگیری های به عمل آمده مرحوم مرتضی پاشایی حدود ۱۰ سال گذشته از طریق موسسه ترانه سمان آلبومی را تولید کرده که تمامی مجوز آن از سوی مدیریت وقت دفتر موسیقی وزارت ارشاد صادر شده و این هنرمند نیز در جریان کامل این آلبوم قرار گرفته و اجازه انتشار آن را نیز داده است. البته ذکر این نکته ضروری است که مجوز صادر شده برای محتوای آلبوم ۱۰ سال پیش بوده که اگر بنا به انتشار آن باشد باید عینا بر اساس محتوای آلبومی باشد که ۱۰ سال گذشته با اجازه خواننده و مجوز دفتر موسیقی وزارت ارشاد اجازه انتشار یافته است. این در حالی است که هر گونه دخل و تصرف دیگر در آلبوم یاد شده برای انتشار که در زمان صدور مجوز با عنوان گل بیتا مجوز دریافت کرده باید با نظارت و اجازه دفتر موسیقی وزارت ارشاد انجام گرفته باشد.»

منبع :http://9sobh.ir/fa/news/29618/%D8%A2%D9%84%D8%A8%D...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از راحله ...

آلبوم اطاق ساکت مجتبی کبیری منتشر شد
حجت اشرف زاده: کمرنگ شدن گرایش جوانان به موسیقی اصیل ایرانی
گروه موسیقی Minus1 هم مجوز انتشار آلبوم دریافت کرد
بازدید از موزه ملی ارمنستان و دیدن آثار هنرمندان ارمنی
کاور آلبوم جدید سامی یوسف
موزیک ویدئو نهان مکن با صدای سینا سرلک
سخنگوی وزارت ارشاد: آقای وزیر از این مسأله بسیار دلخور است
اولین «سنتوری» سینمای ایران، دو دهه پیش از رادان چه کسی بود؟
فرزاد طالبی: این یک جشنوارهٔ ملی است
فرهاد فخرالدینی: شهبازیان و واثقی به عنوان رهبر مهمان در ارکستر فعالیت خواهند کرد
خواننده پاپ ایرانی به سوگ نشست
- چی چکا - ابراهیم منصفی با صدای ناصر منتظری در بازار موسیقی!
- عیاران - احمد پژمان بعد از چهل سال بازنشر می‌شود
خواننده جدید - دنگ شو - معرفی شد
اجرای کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به دلیل - نوازندگی زنان - لغو شد
تور کنسرت‌های آیهان از اردبیل تا تهران
مازیار فلاحی خواننده خوش صدا پا در عرصه بازیگری گذاشت
- انوشیروان روحانی - از هنرجویان میزبانی کرد!
ارکستر سمفونیک تهران به یاد علمدار کربلا به روی صحنه رفت
بازخوانی آخرین گفت‌وگوی موزیسین فقید - بابک بیات