پس از هفت سال دوری، نهمین آلبوم خواننده غزلک «79» نام گرفت- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
پس از هفت سال دوری، نهمین آلبوم خواننده غزلک «79» نام گرفت- هایپرکلابز هایپرکلابز :

سعید شهروز: اجازه ندادم خاطرات نسل‌های قبلی در آلبوم ۷۹ فراموش شودپس از هفت سال دوری، نهمین آلبوم خواننده غزلک «79» نام گرفت
پس ازهفت سال دوری، خواننده قدیمی و پرطرفدار موسیقی پاپ با انتشار آلبوم جدیدش بار دیگر به عرصه موسیقی پاپ بازمی‌گردد.
سعید شهروز که از جمله خواننده های نسل اول موسیقی پاپ به شمار می رود و آلبوم هایمهمی مثل «غزلک» را در کارنامه کاری‌اش داشته، پس از هفت سال دوری قرار است نهمین آلبوم خود را به زودی روانه بازار کند. آلبوم جدید این خواننده «۷۹» نام گرفته است و شهروز درباره این آلبوم توضیح می‌دهد: «اول درباره نام این آلبوم توضیح بدهم. ۷ سال نبودن من و اینکه این آلبوم ۹‌اُمین آلبوم من است، سرانجام به نام «۷۹» ختم شد و تصمیم گرفتیم نام آلبوم جدید را ۷۹ بگذاریم. سال ۱۳۷۹ هم که شروع کار حرفه‌ای من در موسیقی با آلبوم‌های «پسرای مشرقی» و «غرلک» بود. این موضوعات همه و همه باعث شدند که این نام برای آلبوم استفاده شود.»
شهروز درباره همکارانش در این آلبوم نیز می‌گوید: «همه ترانه‌ها از سروده های سیدمحمد کاظمی است. هنرمندان و موزیسین‌هایی مثل:انوشیروان تقوی،مهران عباسی، حامد برادران، پیام هوشمند، امیرعباس حسن زاده، سیاوش صدری، امیر علی زمانیان، صادق نورانی، مهدی کاشیان و خودم نیز در بخش آهنگسازی و تنظیم آلبوم برای تولید این اثر همکاری کرده‌اند.»
شهروز در انتهای صحبت هایش درباره آلبوم جدید خود و تفکری که قرار است پس از هفت سال در اثر جدید و در مواجهه با مخاطبان نسل جدید، ارائه شود نیز گفت: «در آلبوم ۷۹ اجازه نداده‌ام خاطرات کسانی که هم نسل خودم بوده‌اند فراموش شود. سعی هم کرده‌ام برای نسل جدید که با موسیقی عجین‌اند، آثاری را تولید کنم که بتوانند با آن لحظاتی خوبی را داشته باشند.»
آلبوم‌های معبد، پسرم، بی‌خوابی، نقره داغ، جون من و جون شما و… از دیگر آلبوم‌هایی ست که این خواننده در تمام سالهای فعالیت‌اش در بازار موسیقی کشور منتشر کرده است.

منبع :http://musiceiranian.ir/93249-shahroz-15.html?fsK=...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب