«من عاشق چشمت شدم» از علیرضا قربانی- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
«من عاشق چشمت شدم» از علیرضا قربانی- هایپرکلابز هایپرکلابز :

جدید ترین آلبوم موسیقایی «علیرضا قربانی» خواننده بنام موسیقی ایرانی به آهنگسازی «فردین خلعتبری»، با عنوان «من عاشق چشمت شدم» از صبح امروز شنبه ۲۸ آذرماه، منتشر و راهی بازار موسیقی کشور شد.
به گزارش تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «من عاشق چشمت شدم» به عنوان تازه ترین اثر موسیقایی «علیرضا قربانی» خواننده موسیقی ایرانی است که روز جمعه ۲۷ آذر ماه نیز در فروشگاه شهر کتاب مرکزی رونمایی شد، در این اثر که شامل هشت قطعه موسیقایی است، حاوی قطعات موسیقایی سال های قبل علیرضا قربانی در تیتراژ سریال های تلویزیونی است.
پنج قطعه آلبوم «من عاشق چشمت شدم» از اجرای زنده ارکسترال توسط ارکستر مجلسی ایرانیان به رهبری بردیا کیارس ضبط شده است. بدنه اصلی سازبندی و هارمونی آلبوم را موسیقی کلاسیک غربی و ارکستر سمفونیک تشکیل داده است. آهنگساز از تغییرات هارمونیک و فضاسازی هایی استفاده کرده که مخاطب حرفه ای موسیقی کلاسیک با آن آشناتر است. البته این تغییرات، بی دلیل نبوده و در پی ارتباط عمیق شعر و موسیقی به وجود آمده است، همچنین در بعضی قطعات، از سازهای ایرانی هم استفاده شده، اما چندان پررنگ نیستند و در راستای فضای حاکم بر موسیقی قرار گرفته اند.
علاقه مندان برای تهیه آلبوم «من عاشق چشمت شدم» به صورت نسخه اصلی می توانند به مراکز معنبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور مراجعه نمایند.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب