مجتبی كبیری: این یک آلبوم متفاوت است- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
مجتبی كبیری: این یک آلبوم متفاوت است- هایپرکلابز هایپرکلابز :

مراسم رونمایی از تازه‌ترین اثر مجتبی كبیری خواننده پاپ روز شنبه 10 بهمن‌ماه در تالار سناتور برگزار شد. در ابتدای این نشست خبری مجتبی كبیری گفت: این آلبوم سال ٩٢ استارت زده شده و اواخر اسفند ٩٣ مجوز آن دریافت شد. از آن تاریخ به بعد من رسماً برای انتشار آن به دنبال اسپانسر بودم و زمانی كه توانستم كسی را پیدا كنم، خودم هزینه‌های آن را متقبل شده بودم.
وی افزود: در نهایت زمانی كه مناسب این كار دیدم امروز بود. "اطاق ساكت" برخلاف نامش بسیار متفاوت بوده و اثری است كه هر قطعه آن شما را به فضایی خاص می‌برد. من همیشه در آثارم به بخش ترانه اهمیت زیادی داده و آن را هسته اصلی آلبوم می‌دانستم، در این آلبوم هم توانستم از اشعار خوبی بهره‌مند شوم.
او ادامه داد: یكی از عادات من این است كه از ترانه‌سرایان گمنام استفاده كنم در این كار هم این روش را پی گرفتم. این اثر حاصل زحمات یك تیم خوب بود.
كبیری در بخش دیگری از صحبت‌هایش به اجرای زنده اشاره كرد و گفت: آخرین اجرایم به سال ٨٦ در تالار وزارت كشور بازمی‌گردد. امسال هم مشغول رایزنی برای برگزاری كنسرت هستیم. وی افزود: من مدت‌های زیادی در رسانه‌ها سكوت پیشه كرده بودم، اما از این تاریخ به بعد سكوت نكرده و با برنامه‌ای متفاوت پیش خواهم رفت. كارن زیاری رهبر اركستر این خواننده هم گفت: من استارت كارم در موسیقی را با كبیری آغاز كردم، او یكی از بهترین هنرمندان این سرزمین است و من از همكاری با او لذت می‌برم. وی افزود: كنسرت تهران این آلبوم پر از سورپرایز خواهد بود. "اطاق ساكت" دارای ۱۰ قطعه با همکاری افرادی چون بهروز علیاری، محمد کبیری، هومن آزما، عمران طاهری، محمدرضا جوادی، رضا تاجبخش، مسعود همایونی، یاشار خسروی و … است و محمد مرادعلیان، سحر تقدسی، حامد صمغ آبادی، حمیدرضا حسینی، پیوند شادخواب و… به‌عنوان ترانه‌سرا در این آلبوم حضور دارند. این اثر به مدیریت الیاس شرافتی و توسط شركت پخش "هنرنمای پارسیان" توزیع شده است.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب