آلبوم تازه ˝شهرام ناظری˝- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
آلبوم تازه ˝شهرام ناظری˝- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آلبوم صوتی و تصویری "درفش کاویانی" با صدای "شهرام ناظری" شوالیه آواز ایران، به آهنگسازی "فرید الهامی" و براساس اشعار حکیم "ابوالقاسم فردوسی" و همچنین با همکاری نوازندگان گروه موسیقی "فردوسی" پس از نزدیک به یک دهه تلاش؛ اواخر امسال توسط شرکت "پارسه سروش فردوسی" و شرکت "حافظ مهر" منتشر می‌شود و در اختیار علاقمندان به موسیقی، شعر و ادبیات در سراسر کشور قرار خواهد گرفت.

بخش‌هایی از آلبوم "درفش کاویانی" با آواز "شهرام ناظری"، به آهنگسازی "فرید الهامی" و با همکاری نوازندگان گروه موسیقی "فردوسی" برای نخستین بار در سال 1388 در جشنواره بین‌المللی موسیقی "اورینتالیست" در کشور فرانسه و همچنین در همان سال در جشنواره بین‌المللی موسیقی "کارتاژ" در تالار بزرگ "تئاتر آنتیک" در شهر چند هزار ساله کارتاژ در کشور تونس اجرا شد و اجرای این قطعات از شاهنامه فردوسی بزرگ، جزو برگزیدگان این جشنواره‌های معتبر موسیقی نیز بود.

بخش‌هایی از این آلبوم، در سال 1389 برای اولین بار در کشور، با صدای شوالیه آواز ایران در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران اجرا شد و مورد استقبال علاقمندان به موسیقی قرار گرفت. در ادامه، هیمن برنامه در شهرهای اصفهان، شیراز، یزد، کرمانشاه، اراک و نور و همچنین در روز بزرگداشت فردوسی بزرگ در دانشگاه تهران (در دو سال مختلف) و در دانشگاه صنعتی شریف نیز اجرا شد.

منبع :http://hyperclubz.com
9 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 2 دیدگاه از 2 دیدگاه
سعیده شریفی سعیده شریفی صدای ایشان زیبا و روح بخش است انشاالله همیشه پاینده باشند
7 سال پیش
سعیده شریفی سعیده شریفی یک دنیا خاطره دارم با صدای استاد ناظری
7 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب