معرفی بهترین رستوران های شمالی و گیلکی درتهران- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
معرفی بهترین رستوران های شمالی و گیلکی درتهران- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آیا کسی هست که میرزاقاسمی و باقلا قاتق دوست نداشته باشد یا از خوردن کته کبابی لذت نبرد؟ رستوران دار های تهرانی برای اینکه سرِ خوردن یک غذای شمالی راهی شمال نشویم و ترافیک و راه بندان ایجاد نکنیم، رستوران های شمالی را به تهران آورده اند.

رستوران گیلکی بنه:

این روز ها بازار رستوران های گیلکی بسیار داغ است و تهرانی هایی که دلشان ویار ماهی و غذاهای ترش و سیر دار شمالی می کند هر روز با انتخاب های جدیدتری رو به رو هستند. بنه (Bene) یک رستوران گیلکی است که بر خلاف گیلکی بودنش، طراحی داخلیش کاملاً مدرن و حرفه ای است.

فضای رستوران بزرگ و جادار است و برای فصل گرما، یک محوطه سرباز تراس مانند دارد که موقعیت خوبی برای این رستوران ایجاد کرده است. پرسنل رستوران خیلی مودب و حرفه ای هستند و مدام درباره کیفیت سرویس و غذاها از شما جویا می شوند.

در بدو ورود به بنه، از شما با لیوان های کوچک آبمیوه، پذیرایی مختصری می شود. طعم غذاها بسیار لذیذ و خوشمزه است و منوی متنوعی دارد.

نکته قابل ذکر در بنه این است که برنج در کنار غذا سرو نمی شود، و ترفند این رستوران این است که دیس های برنج را بر سر هر میز میاورند و به اندازه درخواستتان پشقاب را پر میکنند! به علاوه این که هر وقت خواستید دوباره میتوانید درخواست برنج کنید!

آدرس: تهران سهروردی شمالی، آپادانا، پلاک ۹۸


رستوران گیلار:

رستوران گیلار نیاوران با محیطی کاملا اصیل و بر پایه اصول معماری روستائی و شهری قدیمی شمال کشور طراحی شده است به نحوی که محض ورود به این رستوران حس حضور در رستوران های خانگی شمال برایتان تداعی میشود.

در کنار انواع چاشنی ها و خوراکی های منحصر به فرد شمالی که با بهترین کیفیت تهیه شده اند. کال کباب، ترشه تره، باقلا قاتق، کباب ترش، مرغ ترش، خراک اردک با انار جنگلی و سایر غذاهای اصیل شمالی در منوی این رستوران یافت میشود.

این رستوران در کنار میز و صندلی، تخت های سنتی هم برای پذیرایی از شما دارد که همراه با اجرای موسیقی زنده شب بینظیری برای شما و خانواده تان رقم میزند.

آدرس: نیاوران به سمت تجریش، بعد از سه راه یاسر، نرسیده به چهارراه مژده، جنب بانک آینده (تات) پلاک ۳۹۷


رستوران گیلانه:

همانطور که از نام این رستوران پیداست تبحر و شعارش ارائه غذاهای گیلکی و شمالی است، شعاری که به بهترین حالت به آن عمل کرده و نه تنها غذاهای محلی فوق العاده ای دارد، بلکه در سایر غذاهای ایرانی هم شانه به شانه رقبا در حال جدال و جذب مشتری است.

گیلانه جزو معدود رستوران هایی است که در آن گوشت اردک سرو میشود که نسبت به گوشت مرغ چرب تر و طعمش متفاوت تر است که ممکن است به ذائقه برخی ها خوش نیاید.

این رستوران با توجه به نوع خاص چیدمان، محل بسیار مناسبی برای قرارهای دونفره است البته اگر طرف مقابلتان خودش پول غذایش را حساب کند! سبزی پلو با گردن، سیا کباب، کباب ترش و پلو کباب از اولویت های انتخاب شما در این رستوران باشد.

خلاصه در گیلانه به شما خوش خواهد گذشت و شبی خاطره انگیز با طعم های خاطره انگیز برایتان خواهد ساخت.

آدرس: بلوار آفریقا (جردن)، بالا تر از چهار راه اسفندیار، بلوار صبا، پاساژ مدیترانه

ساير تصاوير

معرفی بهترین رستوران های شمالی و گیلکی درتهران- هایپرکلابز معرفی بهترین رستوران های شمالی و گیلکی درتهران- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب