آشنایی با بهترین رستوران های خانگیِ تهران- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
آشنایی با بهترین رستوران های خانگیِ تهران- هایپرکلابز هایپرکلابز :

غذاى خانگى اُ اينو

یکی از محبوب ترین رستوران های خانگی تهران در حوالی دانشگاه امیرکبیر که سال هاست پاتوق دانشجویان و علاقه مندان به غذاهای مامان پز در این حوالی است.

رستورانی با فضای نوستالژیک و دل نشین و میز و صندلی های چوبیِ دوست داشتنی و غذاهای خانگی ای که در ظروف چینی طرح گل سرخ برایتان سرو میشود، فضایی که تداعی کننده روزهای خوب کودکی و غذاهای خوشمزه مادر عزیزمان است.

سرتاسر دیوار های این رستوران مملو از تصاویر چهره های فرهنگی و هنری ایران و جهان و تصاویری از تهران قدیم است که تماشای آن ها باعث میشود به هیچ وجه در این رستوران به فکر بازی با گوشی تان نیافتید. خلاصه در اُ اینو (O Ino) به شما خوش خواهد گشت

آدرس: خ ولیعصر، بالاتر از تقاطع انقلاب، پلاک 1501


رستوران پرديس

بادمجان پلو، باقالی پلو، لوبیا پلو، عدس پلو و انواع چلو خورشت های لذیذ خانگی در منوی رستوران پردیس شما را سورپرایز خواهد کرد، منوی این رستوران مثل این است که مادرتان از شما درباره غذای مورد علاقه تان سوال می کند.

همه چیز در این رستوران خوب و حساب شده است. پردیس از رستوران قدیمی و خوش سابقه تهران در خیابان ولی عصر است که از سال ها پیش نام خود را به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده غذاها و ساندویچ های خانگی بر سر زبان ها انداخته است.

این رستوران سرویس صبحانه مفصلی هم دارد که میتواند با صبحانه های خانگی اش صبح خوبی را برایتان رقم بزند. برای استفاده از خدمات صبحانه این رستوران باید از ساعت 6:30 تا 10:00 حضور پیدا کنید، وگرنه خبری از صبحانه نخواهد بود!

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، بعد از سه راه محمودیه


رستوران فلوت

یکی از معروف ترین و شلوغ ترین رستوران های خانگی تهران که به دلیل واقع شدن در بازار تجریش، همیشه پر از مشتری و غلغله است و باید برای تجربه طعم لذیذ غذاهای خانگی این رستوران صبر خود را همراه داشته باشید!

تنوع غذایی فوق العاده در کنار کیفیتی که کار سرآشپز های خبره این رستوران است، از اصلی ترین دلایل موفقیت فلوت هستند. انواع دلمه ها، خوراک ها، لازانیای لذیذ و معروف، ماکارونی مامان پز، کتلت و کوکوی خانگی و انواع آش و سوپ های لذیذ ایرانی در این رستوران منتظر سفارش داده شدن توسط شما هستند!

این رستوران گارسون و خدماتی آنچنانی ندارد و باید خودتان میز خالی پیدا کنید، خودتان بروید و سفارش بدهید و خودتان غذا ها را تحویل بگیرید که اگر فلوت بتواند کمی از این زحمت ها را بر دوش خود بگیرد، موفق تر از قبل خواهد شد.

آدرس: میدان قدس، خیابان شهرداری (بازار سنتی)، نرسیده به میدان تجریش، پلاک 58


رستوران ته دیگ

یک رستوران لوکس و تازه تاسیس در حوالی پارک وی که با تنوع غذاهای منحصر به فردش خیلی زود توانست در بین رقبای قدیمی ترش اسم در کند و یکی از محبوب ترین رستوران های خانگی تهران شود.

کار این رستوران آنقدر گرفت که خیلی زود شعبه بزرگتر و شیک تر خود را در برج های ASP افتتاح کرد و یکی از شیک ترین و آپدیت ترین رستوران های تهران از لحاظ طراحی داخلی و کیفیت خدمات را برای مشتریانش آماده کرد. از نام رستوران کاملاً مشخص است در غذاهای این رستوران، ته دیگ حرف اول را میزند.

همه انتخاب های شما در این رستوران با ته دیگ خوشمزه و نسبتاً چربی همراه است که برخی ها میزان روغن آن را زیاد میدانند و آن را خیلی چرب توصیف میکنند.

انواع خوراک ها و پلو های ایرانی با اصل و نسبی کاملاً خانگی را میتوانید در این رستوران در کنار یک ته دیگ خوشمزه نوش جان کنید. قیمت های این رستوران نسبتاً بالاست، پس امادگی ذهنی لازم برای شمردن صفر های صورت حساب را داشته باشید!

آدرس: شيخ بهايي جنوبي، خيابان ٦٤ يوسف آباد، برج هاي آ.اس. پ

ساير تصاوير

آشنایی با بهترین رستوران های خانگیِ تهران- هایپرکلابز آشنایی با بهترین رستوران های خانگیِ تهران- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب