هتل‌های لوکس استانبول- هایپرکلابز

هتل‌های لوکس استانبول- هایپرکلابز هایپرکلابز :

پیشنهاد اول: هتل‌ امیرا(Hotel Amira Istanbul)
امیرا در بهترین جای استانبول قرار دارد و به همه‌ی جاهای مهم شهر هم نزدیک است. شاید اتاق‌ها به عنوان بهترین هتل استانبول کمی تنگ و کوچک به نظر برسند اما تمیز و دارای دکوراسیون خوب هستند. سرویس اینترنت وای فای – در کنار لَن- در تمام هتل قابل دسترس است، اما انتظار سرعت خیلی بالا داشتن، انتظاری بیهوده است. اگر در طبقه‌ی اول اتاق بگیرید طبعاً از چشم‌انداز شهری خبری نخواهد بود، اما نگران نباشید پشت‌بام هتل را خصوصاً برای مسافرین علاقه‌مند به چشم‌انداز ِ رو به شهر آماده کرده‌اند. هر سوالی، بله، هر سوالی راجع به استانبول داشتید می‌توانید از کارکنان مودب ِ هتل سوال کنید، گویا این کارکنان همگی یک دوره‌ی تورلیدری هم دیده‌اند! اما نقطه‌ی قوت اصلی امیرا همان‌طور که در ابتدا گفتیم نزدیکی آن به مراکز دیدنی ِ شهر است. تنها با پنج دقیقه پیاده‌روی می‌توانید خود را به مهم‌ترین دیدنی‌های استانبول برسانید. ایا صوفیه و مسجد آبی و ... در چند صد متری ِ شما هستند اما تاکسی هم برای مقاصد دیگر، همیشه جلوی در هتل وجود دارد. چه چیز از این بهتر؟ امکانات دیگر هتل امیرا عبارتند از برگزاری کنفرانس برای جلسات تجاری، داشتن سالن ورزش، سوییت، پارکینگ مجانی، رستوران، صبحانه‌ی روی اتاق، سرو ِ غذا در اتاق و تسهیلات برای معلولین.

پیشنهاد دوم: هتل سلطانیه(Hotel Sultania )
یک هتل نوساز در مرکز شهر. معماری خود هتل قابل توجه است. سعی شده در معماری خارجی و داخلی، معماری دوره‌ی عثمانی را لحاظ کنند و لوازم و ادوات یادآور امپراتوری پرشکوه - و خوف‌ناک!- عثمانی باشد. تا حدی هم موفق شده‌اند. کیفیت صبحانه‌ی هتل به ندرت افت محسوسی را دز طی سالیان فعالیتش شاهد بوده. استفاده از خوردنی‌های بومی و تازه مثل پنیر، قهوه‌ی ترک، میوه‌ی تازه و آب‌میوه‌های طبیعی در شهرت صبحانه‌ی هتل سلطانیه نقش اساسی داشته‌اند. رفتار پرسنل گرم و صمیمی است و از هیچ کمکی به شما مضایقه نخواهند کرد. با این حال حتماً سعی کنید قبل از گرفتن اتاق نگاهی به آن بیندازید و کلیه‌ی مسایلی را که برایتان مهم است را شخصاً بررسی کنید. اتاق ممکن است مشرف به خیابان‌های شلوغ و پر رفت و آمد و پر از رستوران باشد و اگر به بوی ماهی حساس باشید، این بو ممکن است خواب شب را بر شما حرام کند. به هر حال این یک هتل در مرکز شهر است، و مراکز شهرها هم شلوغند. تلویزیون‌های اتاق‌ها همگی دارای صفحه‌ی تخت و بزرگ هستند، اما لطفاً از سالم بودن آن‌ها هم مطمئن شوید. هتل یک رستوران دارد به اسم الیو – زیتون - که امتحان آن اصلاً ضروری نیست، کیفیت رستوران‌های اطراف سلطانیه به مراتب بهتر است. امکانات دیگر هتل عبارتند از تمهیدات جهت برگزاری کنفرانس، سالن ورزش، اینترنت پرسرعت، پارکینگ مجانی، سوییت، سرو غذا در اتاق و استخر.

پیشنهاد سوم: هتل اُتُمان امپریال(Ottoman Hotel Imperial)
لابد می‌دانید اتمان در حقیقت همان عثمان است. هتل اتمان هم در مرکز شهر قرار دارد و به کاخ توپ‌کاپی، ایاصوفیه، بازار استانبول و ... نزدیک است. کیفیت خدمات و پرسنل تصضمین شده‌اند، چون یکی از بهترین‌های استانبول است. اما شاید یکی از نقاط ضعفش را بتوان نبود تاکسی در کنار در هتل برای رفتن به مقاصدی که به تاکسی نیاز دارند دانست. این هم دلیل دارد، وجود رقبای قدرتمند در منطقه که در پیشنهادات قبلی معرفی‌شان کردیم. کیفیت صبحانه، که مسافرین آن را خیلی عزیز و گرامی می‌دارند، چندان قابل توجه نیست. از تازگی و طراوتی که انتظارش را دارید خبری نیست. اتاق‌های کوچک‌تر هتل ممکن است ارزان به نظر بیایند اما باید دانست که هیچ ارزانی‌ای هم بی‌دلیل نیست. وقتی می‌گوییم کوچک منظور واقعاً کوچک است. ممکن است حتی برای چمدان جا پیدا نکنید. ممکن است این اتاق رو به سر و صدای شهر و شلوغی ِ خیابان باشد. برای هیمن دنبال ارزان‌ترین اتاق هتل نباشید. رستوران گران ِ هتل، کیفیتی فراتر از حد تصور دارد و آن را به شدت توصیه می‌کنیم. ار دیگر امکانات هتل می‌توان به تمهیدات جهت برگزاری کنفرانس، صبحانه‌ی مجانی، اینترنت پر سرعت، پارکینگ مجانی، سرو غذا در اتاق، سرویس اتوبوس برای مقاصد توریستی و سوییت اشاره کرد.

پیشنهاد چهارم: فُر سیزنز استانبول در بُسفروس (Four Seasons Istanbul at the Bosphorus)
خب، بالاخره یک هتل پنج ستاره‌ی آرام و دور از هیاهوی همیشگی ِ استانبول اما گران پیدایش شد. کیفیت خدمات، اتاق‌ها، دکوراسیون و هر چیزی که در یک هتل مهم است در این هتل استانبولی – نسبت به استانداردهای موجود در استانبول- به بالاترین حد خود می‌رسد. استخرهای بزرگ و گوناگون از لحاظ گرم و سرد بودن و فشار آب، صرافی، کرایه و فورشگاه دوچرخه و ... تنها گوشهی کوچکی از امکانات فُر سیزنز است. نقطه‌ی ضعف؟ بله دور بودن از ایا صوفیه و مسجد آبی و کاخ‌ها و بازار، این قطعاً نقطه‌ی ضعف است. حیف. از دیگر امکانات این هتل پنج ستاره می‌توان به سالن ورزش، سالن کنفرانس، رستوران، سرو غذا در اتاق و سوییت اشاره کرد.

ساير تصاوير

هتل‌های لوکس استانبول- هایپرکلابز هتل‌های لوکس استانبول- هایپرکلابز هتل‌های لوکس استانبول- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب