وقتی مصالح ساختمانی و صنعتی تبدیل به اثر هنری می‌شوند- هایپرکلابز

عباد محمدي 10 سال پیش
وقتی مصالح ساختمانی و صنعتی تبدیل به اثر هنری می‌شوند- هایپرکلابز هایپرکلابز :

نمایشگاه آثار میکس مدیا توحید خلیل آذر‌، حاصل تلاش وی در ترکیب مواد غیر هنری‌، ساختمانی و صنعتی است که در گالری نقش جهان جریان دارد.
توحید خلیل آذر درباره کارهایش در این نمایشگاه گفت: حدود 13 سال است که کار دکوراتیو انجام می‌دهد و از سه سال پیش در زمینه‌ هنرهای تجسمی و ترکیب مواد وارد شدم.
به دلیل کار دکوراتیو که انجام می‌دادم با مصالح ساختمانی و صنعتی سروکار داشتم. با ترکیباتی که با آن مواد بدست آوردم نتیجه جالبی حاصل شد.
وی افزود: با اساتیدی در ارتباط بودم و کارهایم را به آنها نشان دادم که مرا راهنمایی کردند تا متمرکزتر و بهتر روی این روش کار کنم و دوره‌های ترکیب مواد را دیدم و سپس تصمیم گرفتم که نمایشگاهی را در فضای هنرهای تجسمی برپا کنم و آثارم را ارائه دهم.
خلیل آذر درباره مصالح مورد استفاده در آثارش اظهار داشت: بیشتر مواد مورد استفاده از مصالح و مواد صنعتی و ساختمان مانند رنگ و روغن ساختمانی‌، رزین‌ها است و بسیار کم مواد هنری را مورد استفاده قرار دادم.
آکرولیک‌هایی هم که به کار بردم‌، آکرولیک‌های ساختمانی و صنعتی است. در نمایشگاه ترکیب مواد خلیل آذر که اولین نمایشگاه انفرادی وی در این زمینه است 11 اثر ارائه شده که سه عدد‌، 160 در 100 ،‌ سه عدد 120 در 120 ‌، سه کار 70 در 50 و یک اثر در ابعاد 90 در 30 در معرض دید عموم قرار گرفته است.
این هنرمند با بیان این که استقبال بسیار زیادی از این نوع ترکیب مواد با استفاده از مواد غیر هنری صورت گرفت تصریح کرد: افراد زیادی به خصوص دانشجویان نقاشی‌، گرافیک‌ و تصویر سازی به اقتضای کارشان این دوره‌ها را دیدند وچون در کلاس‌ها و ورک‌ شاپ‌هایی که برگزار می‌کنم و اکنش‌ها و ترکیب‌ها را نشان می‌دهیم‌، آنها یک دید کلی از این مصالح و مواد ساختمانی و صنعتی پیدا می‌کنند.
نمایشگاه Mixed media میکس مدیا یا ترکیب مواد خلیل آذر که روز جمعه پنجم مهرماه افتتاح شد‌، تا روز چهارشنبه دهم مهرماه در گالری نقش جهان واقع در خیابان نیاوران‌، خیابان مژده‌، خیابان محمود احمد زمانی، خیابان آیت الله محمودی 2 پلاک 9 از ساعت 16 تا 19 ادامه دارد.

منبع :http://isna.ir/fa/news/92070704098/%D9%88%D9%82%D8...
7 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 2 دیدگاه از 2 دیدگاه
غزال  مظفريان غزال مظفريان laughinglaughing
10 سال پیش
...... ...... ...... ...... عجب
10 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب