خط‌ نقاشی‌های «پیروی» روی دیوار «پنجره»- هایپرکلابز

خط‌ نقاشی‌های «پیروی» روی دیوار «پنجره»- هایپرکلابز هایپرکلابز :

خط نقاشی‌های پیمان پیروی ۱۰ بهمن‌ماه روی دیوار گالری «پنجره» می‌رود.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه انفرادی پیمان پیروی با نمایش 48 اثر خط نقاشی برپا می‌شود. این آثار که با دو تکنیک اکریلیک روی بوم و اکریلیک روی مقوا خلق شده‌اند، در ابعاد کوچک و بزرگ به‌نمایش گذاشته می‌شود. کوچک‌ترین اثر این نمایشگاه 25*25 و بزرگ‌ترین اثر 100*150 است.

پیمان پیروی متولد 1351 است و خوشنویسی را از سال 1365 آغاز کرد، اما به‌صورت تخصصی از سال 1370 مشغول به فعالیت شد و دوره ممتاز و فوق ممتاز را در استان فارس و تهران پشت سر گذاشت. او تا کنون در بیش از 100 نمایشگاه گروهی شرکت کرده و 10 نمایشگاه انفرادی برپا کرده است.

همچنین این هنرمند در دو دوره متوالی در سال‌های 1999 و 1998 در جشنواره البرده امارات که به‌صورت بین‌المللی در میان کشورهای اسلامی برگزار می‌شود، به‌عنوان هنرمند برگزیده شناخته شد. از رتبه‌های داخلی او می‌توان به عنوان برگزیده در دو دوره جشنواره «باغ بسم‌الله» و دو دوره جشنواره «قلم» اشاره کرد.

این نمایشگاه تا 15 بهمن‌ماه در گالری «پنجره» برپا است و علاقه‌مندان می‌توانند ساعت 16 تا 20 هر روز از این نمایشگاه واقع در ظفر، خیابان فرید افشار، انتهای کوچه بابک شرقی، بن‌بست بابک، شماره ۲۹، طبقه دوم دیدن کنند.

منبع :http://www.hamshahrionline.ir/details/285672/Art/c...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب