مواد غذایی مفید برای رژیم زنان- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
مواد غذایی مفید برای رژیم زنان- هایپرکلابز هایپرکلابز :

چای سبز از ابتلا به بیماری های قلبی ، دیابت نوع 2 و سرطان جلوگیری می کند . پژوهش های انجام گرفته در ژورنال آمریکایی کلینیکال نوتریشن نشان می دهد ، کسانی که چای سبز زیادی مصرف می کنند ، بدون بوجود آوردن هیچ تغییری در برنامه غذایی خود می توانند در طول 12 هفته در حدود 1.3 کیلوگرم از وزن خود را پایین بیاورند .

فلفل قرمز طرفداران زیادی دارد . شاید فلفل قرمز دهان تان را بسوزاند اما باعث افزایش سرعت متابولیسم بدن می شود .

براساس پژوهش های انجام گرفته در همایش سالانه بیوفیزیکال سوسایتی ، کسانی که کپسایسین ( ماده موجود در فلفل سبز و قرمز ) را به برنامه غذایی پرچرب خود اضافه می کنند ، از بالا رفتن وزن خود جلوگیری خواهند کرد .

مطالعات انجام گرفته در ژورنال کلینیکال نوتریشن نشان می دهد زنانی که در روز به اندازه کافی شیر کامل یا پنیر می خورند به نسبت سایرین کمتر دچار افزایش وزن خواهند شد .

نتیجه پژوهش ها نشان می دهد اسیدهای چرب موجود در لبنیات از جمله شیر ، کره و پنیر نقش موثری در تنظیم هورمون های بدن و بالا بردن سرعت متابولیسم بدن دارد .

اگر به تخم مرغ علاقه ندارید ، به شما پیشنهاد می کنیم نظر خود را تغییر دهید . بنا بر مطالعات منتشر شده در ژورنال کالج آمریکایی نوتریشن مصرف تخم مرغ در هنگام صبح به جای نان شیرینی و غلات مانع پرخوری و گرسنگی در طول روز خواهد شد .

با مصرف روزانه گلابی از چاقی در امان خواهید بود . پژوهشی در ژورنال علوم غذا و تغذیه منتشر شده که نشان می دهد احتمال ابتلا به چاقی و اضافه وزن در کسانی که به طور منظم و روزانه گلابی می خورند تا 35 درصد کمتر از سایرین است .

برای اثبات این ادعا آزمایشی بین دو گروه انجام گرفت ، هر دو گروه به یک اندازه فعالیت کرده و میزان کالری دریافتی شان به یک میزان بود و تنها تفاوت بین آنها مصرف گلابی به صورت منظم در یک دوره زمانی مشخص بود . گلابی با داشتن فیبر بالا به کاهش وزن کمک زیادی می کند .

مطالعه ای در ژورنال بین المللی چاقی منتشر شد که روی مصرف مداوم بادام تاکید می کند . کسانی که در طول روز 70 عدد بادام مصرف کنند ، در طول شش ماه می توانند تا 18 درصد از وزن بدن شان را پایین بیاورند .

ساير تصاوير

مواد غذایی مفید برای رژیم زنان- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب