دردی که نشانه ای از سكته قلبي است- هایپرکلابز

عباد محمدي 10 سال پیش
دردی که نشانه ای از سكته قلبي است- هایپرکلابز هایپرکلابز :

یک متخصص بیماریهای قلبی گفت: افرادي كه دردهاي قلبي ای دارند که هيچ وقت این دردها را تجربه نكرده اند،باید آن را جدي بگيريد.
دكتر محمد رضا حسيني متخصص قلب گفت: آنژين صدري يكي از مشكلات قلبي در بعضي از افراد است، اين مشكل علائم واضح بيماري قلبي است كه فرد دچاردرد در قفسه سينه مي شود كه ناشي از تنگي عروق كرونر بوده و به دليل كمبود اكسيژن قلب پدیدار شده است.
حسيني افزود: آنژين صدري يك بيماري قلبي است كه فرد بايد برای کنترل آن تحت اقدامات تشخيصي مانند آنژيو گرافي ازقلب قرارگیرد.
وي اظهار داشت: آنژين صدري به 2 صورت است؛ نوع اول پايدار كه بي خطر و با ثبات است و بر اثر آن فرد در شرايطي كه دچار ناراحتي و هیجانهای عاطفي شده يا در هنگام ورزش و فعاليت هاي بدني دچار تنگي و درد سينه مي شود اما نياز به بستري شدن در بيمارستان ندارد، اما نوع دوم نوع پايدار با درد شديد بوده كه نشاني و خطر سكته قلبي را دارد و بيمار را مي آزارد و لذا وی فورا بايد در بيمارستان بستري و اقدامات درماني فوري برایش انجام شود.
حسيني خاطر نشان كرد: ازعلايم وجود حالت ناپايدار آنژين صدري دردي است كه فرد قبلا تجربه نداشته و به صورت پيشرونده است.
حسيني توصيه كرد: افراد به اين نكته توجه كنند كه هر موقع دردهايي را احساس كردند كه قبلا آن را تجربه نکرده اند اما شدت آن بگونه ای است که قابل تحمل برايشان نيست جدي بگيرند چرا كه این دردها معمولا نشانه سكته قلبي هستند.

منبع :http://www.yjc.ir/fa/news/4514834/%D8%AF%D8%B1%D8%...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب